Minecraft Oynarken Korkuyorum!

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aynı korku bendede var birde ben 1.2.5 oynuyorum ve herobrine denen kardeşle ilgili 1.2.5 hikyeleri duydum oda bein iyice korkutuyor :(

dandlyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynı korku bendede var birde ben 1.2.5 oynuyorum ve herobrine denen kardeşle ilgili 1.2.5 hikyeleri duydum oda bein iyice korkutuyor :(
kardeş bi kere herobrine modla oluyor sıkıntı etme onun modunu yüklüyeceksin öyle çıkar ancak :)

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
her konuyu herobrine yapmıyorum sadece o korku bendede var onunla ilgili hikayeler duydum diyorum

atakarakoc1996

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BENDEDE ÖYLE BİR ŞEY VARDI VE O KORKUNUN ÜSTÜNE GİTTİM VE O KORKUYU YENDİM EVET BU HEROBRİNE MESELESİ ÇOK ARTTI ÇOĞU KİŞİ BUNDAN KORKUYOR AMA SENDE O KORKU VARSA MODUNU İNDİR VE ELİNDEN GELENE KADAR HEROBRİNENİN ÜSTÜNE GİT YA DA ALPHA SÜRÜMLERİNİ OYNA :p

berkayfck

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rica ediyorum konuyu herobrine sadece yamayla gelir veya herobrine gerçektir ben gördüm tartışmasına getirmeyin.

MineFast

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Korkutucu Değil Oyun Ama Mağrada Biraz Korkulur Yani

bozkurt59

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
harbiden bende korkuyom ha acayip sesler geliyo madendeyken :D

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar.Yalnızlık korkusu..Somsoğuk bir korku.Bir hevesle oyunu açıyorum ve hayatta kalmaya başlıyorum.Ama o ormanınn derinliği ve sizi yutan o dünya beni biraz korkutuyor... Oyundaki yalnızlık çk iyi verilmiş gerçekten.Hayır beni o yaratıklar korkutmuyor beni asıl korkutan şey oyundaki o yalnızlık ve duyulan o sesler..

Sizce korkmamam için ne yapmalıyım arkadaşlar ? Bu zamana kadar nice korku oyunları bitirdim [dead space,silent hill] fakat bu oyun korku oyunu olmamasına hatta pixel görüntülü olmasına rağmen o yalnızlık hissi insanı çok korkutuyor.

Dostum haklısın.Bende ilk zamanlarda aynı şeyleri hissediyordum ama yapacak bir şey yok tabi multiplayer oynarken başka.Bence en iyi çözüm oyunun sesini biraz kısıp kendi kafana göre müzik açmak.Bu işe yarıyor bende yoksa bende tek başıma oynarken korkarım. :)

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
multiplayerde hiç kimse benle arkadaş olmuyor nedense sanırım nickim uğursuz minecraft nickim:alone15

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kale gibi bir ev yaptım ve evin yanına çukur kazdım tuzak olsun maksat :) Bu arada köyleri nasıl bulabilirim ?
Birde şu enderman yanındayken saldırıyormu yoksa sen vurmadan o sana vurmazmı ? Yorumlarınız için teşekkürler :)
Enderman'ın yanına gittiğinde sana saldırmaz.Sadece ona vurduğunda ve onun gözlerine baktığında sana saldırır.Bir yandan Herobrine'nin çıkarttığı sesten daha korkunç olan bir ses çıkarır.Aman sakın Enderman gördüğünde ama gözlerine sakın ama sakkın bakma.1.4.2'de(yada başka versiyonda,unuttum)Enderman'ın sesinin değiştiğini bilmiyordum.Bir daldım bir daldım ANASINI SATAYIM!! öyle bir ses çıkarttı ki oyunu kapattım anında gangnam style dinlemeye başladım.Yani gerçekten çok korkunç olmuş Enderman.

Not:oyunda korkuyorsan,oyunun bütün seslerini kıs ve coşmalık şarkı aç.Azda olsa korkunu azaltır.

atakarakoc1996

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak yalnızlık oyuna farklı bir özellik yaratıyor yani bir korku oyunu (tabi azcık) oyunda köpekler golemler var onları yap ve endermanları korkutmak için kafana balkabağı tak bildiğime göre..