Minecraft kasıyor lütfen yardım [Aniden fps düsüyor]

ayberks33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Fazla görselli yöne döndürme kamerayı(oyun içinde)
2. bu konularda bahsetmiştik "Optifine" kullan diye.
3. Optifine kaliteyi bozar diyosan, kaliteye değil Performansa bakıcan.
4. Sistemin kötü değil.
5. Ekran kartını güncellemeyi deneyebilirsin.
Optifine var en düşük ayarlarda kullanıyorum. ekran kartım güncel pc de ısınma yok ccleaner ve advanced programını kullanıyorum oyunu güclendirmek için game asistanst ve razer game booster var oyunda 2 gb ram var java güncel 1.8 kullanıyorum.

ayberks33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Omg java 32 bit mis :S[DOUBLEPOST=1418469732,1418469688][/DOUBLEPOST]
Javayı 64 bit yapıyorum sorun devam ederse burdan iletirim
Java 32 bit ise oyuna 2 gb ram vermen imkansız diğer söylediğin şeylerin doğruluğundan şüpeliyim şuanda :S

ayberks33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java 32 bit ise oyuna 2 gb ram vermen imkansız diğer söylediğin şeylerin doğruluğundan şüpeliyim şuanda :S
Java 32 bit mis ve oyunda 2gb ram vermemisim aslında verdim diye hatırlıyordum ama yeni fark ettim 1gb ram varmıs diger dedigim seylerin dogru olduguna emin olabilirsin inanmıyorsan skype ekle :D ayberks33[DOUBLEPOST=1418670261,1418670155][/DOUBLEPOST]
Sorun çözüldü bence :p
Malesef çözülmedi bilgisyardanmı kaynaklı bilmiyorum fakat böyle bi sistemin bu kadar düsük fps almasıda imkansız geliyor .s bu arada pc ye 0 dan bi format attım driverler güncel java 64 bit [Kesin olarak söylüyorum] optifine yüklü ayarlar en düsükte chunk seviyesi 2 de siz düsünün artık .s ama hayla aynı sorun devam ediyor .s