Ön Gösterim Minecraft Hikaye Modu Neredeyse Hazır!

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu kişi ilk yoruma yetişmek için koşturdu ama bilirsiniz ki hep ilk yorum yapan benimdir heuheu
PTT ve CS:GO 'dan Saa Göndereceğim O İstediklerini.Fakat Senden Karşılığında 3000 TL Alırım (trollface) :D
EDİT: Bu Arada İşlem Ücreti Masraf ve Benim Kârım İçin de Ayrıca 1000 TL Alırım

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu oyunu ilk oynadığım zamanları hatırlıyorumda ne güzel günlerdi. 1,5 senem bu oyunla geçmişti ve gerçekten çok eğlenmiştim. Arkadaşlarla survival oynamanın verdiği zevk bir başkaydı. Faction serverlar da arkadaş bulup ormana kendi evimizi yapıp madenlere çıkmak bile çok zevkliydi o zamanlar. Şimdi ise eski tadı hiç alamıyorum. 1,5 sene boyunca suyunu çıkarttığım için mi? oyun güncellemeler ile kötüleştiği için mi? yoksa kitle kötüye gittiği için mi hiç bilmiyorum. Ama o günleri özlüyorum. Şimdi oyun nerelere gelmiş her düşündüğümde şaşırıyorum...

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abii bu yorumlar ne ya :D
kimse bilmiyor ki oyunu Telltale Games yapıyor yok prelere oyun bedava olsun yok protesto :D
+ bu bildiğiniz minecraft değil dizi gibi izlemeye yönelik ve yine normal minecraft ile alakası yok ki zaten minecraft da düzgün bi hikaye yok
bu oyun tamamen farklı
farklı hayaller kurup alayım demeyin protesto filan diye de ayaklanmayın :D

-Edit
şimdi ben BF 4 + pre aldım birde gidip BF hardline a para vericem keşke dediğiniz gibi diğerini alana sonraki seriyi de verseler :D

Son düzenleme:

Tayfa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
abii bu yorumlar ne ya :D
kimse bilmiyor ki oyunu Telltale Games yapıyor yok prelere oyun bedava olsun yok protesto :D
+ bu bildiğiniz minecraft değil dizi gibi izlemeye yönelik ve yine normal minecraft ile alakası yok ki zaten minecraft da düzgün bi hikaye yok
bu oyun tamamen farklı
farklı hayaller kurup alayım demeyin protesto filan diye de ayaklanmayın :D

-Edit
şimdi ben BF 4 + pre aldım birde gidip BF hardline a para vericem keşke dediğiniz gibi diğerini alana sonraki seriyi de verseler :D

Çok haklısın normal minecraft ile alakası yok.

Sistem Gereksinimleri de belli olmuş..

• MINIMUM:
    • Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
    • Memory: 3 GB RAM
    • Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
    • DirectX: Version 9.0
    • Hard Drive: 3 GB available space
    • Sound Card: Direct X 9.0c sound device
    • Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Premiumlara Ücretsiz versinler gg

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
java ile çıkaydı eyiydi.

TheEye

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftı yapabileceklerim olduğundan, diğer oyunlar gibi sadece hikaye vs. olmadığından oynuyoruz zaten, bundan daha iyi hikaye oyunları var, fazla oynancağını sanmıyorum.