Ön Gösterim Minecraft Hikaye Modu Neredeyse Hazır!

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkçesi Ne zaman yazılmaya başlanır acaba :D

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ömrümdeki gördüğüm en amaçsız ve dandirik oyun. Microsoft yakında minecraft launcher için dahi ayrı para ödememizi bekliyicek. Mojang ilk satıldığında taa 2014 sonunda oyuna dlc falan yaparlar dedik , yaptılar ( yunan mitolojisi dlcsi ) Umudu kestim ben.

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar,ben minecraft story mode episode 1 i oynadım ve gayet güzel kısaca ne yaptım anlatıyım.İlk Başta Domuzumuzu Zombilere Karşı Korudum Run Dedim ve Domuzumuz Kaçtı (Kaçmayınca Gozune Kos Koca Yumruk Yıyo ) Ardından Şehirde bir Kasapta Keserken Kılıc cıkardım adamı korkuttum domuzu aldım :D
yanı bunları yaparken bıle eğleniyor insan sonra netherde olaylar yaşadım Gabriel i kaybettik öldü galiba Onun Dışında Petra Da Öldü galiba Portaldan geçemediler :( Petra yı sonradan bulucaz galiba da Gabriel Öldü %50 ihtimalle
Neyse Episode 2 çıkış tarihini bilen varmı

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar,ben minecraft story mode episode 1 i oynadım ve gayet güzel kısaca ne yaptım anlatıyım.İlk Başta Domuzumuzu Zombilere Karşı Korudum Run Dedim ve Domuzumuz Kaçtı (Kaçmayınca Gozune Kos Koca Yumruk Yıyo ) Ardından Şehirde bir Kasapta Keserken Kılıc cıkardım adamı korkuttum domuzu aldım :D
yanı bunları yaparken bıle eğleniyor insan sonra netherde olaylar yaşadım Gabriel i kaybettik öldü galiba Onun Dışında Petra Da Öldü galiba Portaldan geçemediler :( Petra yı sonradan bulucaz galiba da Gabriel Öldü %50 ihtimalle
Neyse Episode 2 çıkış tarihini bilen varmı
best spoiler 4ever

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang bence daha iyidi. Microsoft batırdı bana göre

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Microsoft Mojang'ı satın alınca daha hızlı güncelleme ve snapshoptlar gelmeye başladı.
Bana kalırsa bu iyi bir şey!