Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

emreuzun2001

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bir sorum var.Sorum şu ben hamachi server kuruyorum ve servere giriyorum fakat arkadaşım giremiyor neden?

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/register sifren tekrarsifren

Biraz plugin öğrenin!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hlvpopcorn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sayın COLLIDE,
Ben Hamachi server actım ben girebiliyorum ama arkadaşlarım giremiyor onlar connection timed out hatası alıyorlar ne yapmalıyım?? lütfen en kısa zamanda yardımcı ol lüüüütfeeen
aynı sorun bendede var yardıım

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya ben bir konu acmistim duzgundu kurallarada uydum neden silindi ??

aliumutoffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sayın COLLIDE,
Ben Hamachi server actım ben girebiliyorum ama arkadaşlarım giremiyor onlar connection timed out hatası alıyorlar ne yapmalıyım?? lütfen en kısa zamanda yardımcı ol lüüüütfeeen

4. kişide ben olayim: Aynı sorun bende de var :(

Havalı Cem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben 6 aydır Minecraft oynuyorum ancak bir türlü multi playerde benim modum yaratıcı olup diyereleri hayatta kalma olmuyor yardım

titaniumlife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hamachili server kurdum,
şimdi ben istiyorum ki benim tek oyunculu haritamda arkadaşımla beraber oynayalım,yani arkadaşım benim tek oyunculu haritama gelebilsin?
yerel ağda paylaş var,bunu yapıyorum,işlemese herhalde koymazlardı oyuna,durum böyleyse eyer server.properties'de değiştirmem gereken bir şey varmı?arkadaşım internet bağlantılı,hamachili vs, pc sinden benim hamachi ıp mi yazarak oyunuma dahil olabilirmi?(sürüm--1.4.7.) .?
şimdiden teşekkürler.