Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

csv5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar aranızda skype olan varmı varsa lütfn gelsin
skype adı :murat.demirci32
ad:murat
soyad:Demirci

memoxy015

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hamachi Server a Mod Yükleyemiyorum Ne Yapmamı Önerirsin ? Modum :)

TrollKafa07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
minecarft ta gir download diyo ona bas orda minecraft_jar yazıyo onu indir sonra vuris proglarımı kapat hamachi indir sonra hamachi ağı aç diyo hamachi ağı açıp minecraft serveri açtı oynarsın

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben Minecraft'ın kendi server programıyla açtığım serveri arkadaşlarımla Hamachi'den oynayabiliyorum fakat Bukkit server kurduğumda ağdaki diğer kişiler serverimi görmüyor?

tamzaman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hamachi server kuryom ağ acıyom arkadaslar katılıyor ağaya ip giriyom bad login falan yok ben haric kimse giremiyor güvenlik duvarını da kapadım sorun ne

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hamachi server kuryom ağ acıyom arkadaslar katılıyor ağaya ip giriyom bad login falan yok ben haric kimse giremiyor güvenlik duvarını da kapadım sorun ne
Server ayarlarında "Online mod"u false yapmadıysan ve oyunun orjinal değilse böyle bir hata olabilir.

berqo332

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar ben sv kuruyorum ben giriyoum ama kimse sv me giremiyor bana bir yardim connect timed out hatası gibi seyler veriyor ama ben girebiliyorum

clawlinq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraftta bukkit kuruyorum herşeyi tamamen yapıyorum fakat şöyle bir sorunum var kimse giremiyor serveri kurmak için bir kod varya onu alıyorum -o true diye bölüm var onu false yapıyorum online modu da false yapıyorum fakat gine olmuyor bi yardım edermisiniz

WMC__

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sayın COLLIDE,
Ben Hamachi server actım ben girebiliyorum ama arkadaşlarım giremiyor onlar connection timed out hatası alıyorlar ne yapmalıyım?? lütfen en kısa zamanda yardımcı ol lüüüütfeeen

clawlinq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
WMC Özelden Mesaj at team wieverden yapayım sana.

Dnzmrtmhmt325

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hamachide ağa bağlanıyorum fakat bağlandığım ağa nerden gircem?

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba

Ben Bukkit Serverime 'Citizens' Plugini Yükledim Fakat '/npc create TrolFace' Yazdığmda Hiçbir Şey Olmuyor,Yani Çalışmıyor.

Çözümünü Söyler Misiniz?

clawlinq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayarını yapman lazım kardeş Özelden Face At burdan atma sakıncalı olabilir Bakarım ayarlayabilirsem ayarlarım :)