Minecraft FireWall (Hileye Son)(Geliştirmeler Devam Ediyor...)

Sizce İşe Yararmı ?

• Kullanılan toplam oy
    85

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hmm :) Hiç öle bişi denemedim acaba yapılabilirmi ?
Bence yapılabilir gibi nasıl olsa php sitenin sahibinin makinesinde dosyalar açabiliyor ise java ile de zaten programı açarak giriyorlar o program bir dosya oluşturur.
İsmini karışık bir şey koyabilirsin ve %50 şans ile a klasörüne %50 şans ile b klasörüne açma yapabilirsin daha güvenlikli olur B)
(İsim rastgele oluşturulabilinir veya sunucu sahibinin koyduğu bir isim olabilir.)[DOUBLEPOST=1423826675,1423826558][/DOUBLEPOST]
Kod:
 public static void main(String[] args)
     {
         try {
            String İp = InetAddress.getLocalHost().getAddress().toString();
             System.out.println(İp);
         } catch (UnknownHostException e) {
            // TODO Auto-generated catch block
            e.printStackTrace();
        }
Beyler Üstteki kodu eclipseye yapıştırıp çıkan kodu bana özelden atarmısınız herkezde farklımı çıkıcak.[DOUBLEPOST=1422377202,1422377101][/DOUBLEPOST]
Yardım Ederseniz biter okdr soru soruyorum cevap alamıyorum 2 pc yokki ayrı ayrı test edeyim.
Kodunu deniyorum hemen.
(Bir dakika bu kod nasıl çalışacak javada yeniyimde :()

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
main bir class oluştur javada youtube java hellowolrd yaz :) izle ilk videoyu yap aynısını hello world kodunu sil bunu yapıştır.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
main bir class oluştur javada youtube java hellowolrd yaz :) izle ilk videoyu yap aynısını hello world kodunu sil bunu yapıştır.
hello world şeyini öğrendikten sonra silerim zaten onu sanki pcyi hiç bilmiyorum gibi anlattın :D

Eclipse ile kodlanabilinir mi ?

Edit: yapıyorum sanırsam bi dk :(
Edit2: Kodlar hata çıkardı niyeyse :/

Son düzenleme:

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yerinde :) yazın devam etcem veritabanıda alıçağım gereksiz birçok uğraştan kurtarcam kullanıcıyı

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya artık versen diyorum programı, yayınlandıktan 1 saat içinde teorilerini çürütmek istiyorum

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Yazin yaz tatiline" Bak tirnak icinde soyluyorum.

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boşuna uplamaya gerek yok konuyu ama söyleyim dedim.C#'da network sniffer'in methodlarını anlayabilirsem bu iş kolaylaşıcak ama bunu yaza bıraktım :)
Niçin, whyyyyyyyyy??? O zaman AUC (veya ne bohsa) gerekir aynı zamanda alt tarafı oyun bu kadar abartmana gerek yok.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
diyelimki kodu aldilar jar dosyasini degistirmek icin mc yi kapamiz lazim kaparsak zaten tekrar taramamiz gerekcek farkli bir randomcode geldigi icin 3 hafta kafa patlattim bunlara inan bu sorunu daha once dusundum telefondan yaziyorum .
@MUHDE bi gel el at.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk