Minecraft FireWall (Hileye Son)(Geliştirmeler Devam Ediyor...)

Sizce İşe Yararmı ?

• Kullanılan toplam oy
    85

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki gelişmiş serverlerde iyi olur :)
Ama önce kodu alıp sonra hileyi yükleyebillirler.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
diyelimki kodu aldilar jar dosyasini degistirmek icin mc yi kapamiz lazim kaparsak zaten tekrar taramamiz gerekcek farkli bir randomcode geldigi icin 3 hafta kafa patlattim bunlara inan bu sorunu daha once dusundum telefondan yaziyorum .

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
diyelimki kodu aldilar jar dosyasini degistirmek icin mc yi kapamiz lazim kaparsak zaten tekrar taramamiz gerekcek farkli bir randomcode geldigi icin 3 hafta kafa patlattim bunlara inan bu sorunu daha once dusundum telefondan yaziyorum .
Güzel. :) Like'ni attım açıkları kapatmaya çalış şimdi varsa :)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hic biri acigini bulamadim suan fakat tek sorun bir veritabani ayarlamak[DOUBLEPOST=1412881301,1412880999][/DOUBLEPOST]cunku oyun acikken dosyalar degitirilmiyor ve her oyuna girice yeni rasgele kod cikiyor vede diyelimki tarama yaptiniz eski aldiginiz cozumlenmis kodu tekrar giremezsiniz cunku o kod eski rastgele kodda calisiyor.Ve rastgelekod kesinlikle farkli oldugu icin eski cozumlenmis kodu tekrar girmek sozkonusu degildir :)[DOUBLEPOST=1412881338][/DOUBLEPOST]Sorulmadan soyliyim dedim

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Iki dosya varsa biri hile biri normal ? Normali taratır hileli ile girerim ?

Bir de herkes güvenip indirmesi gerekecek herkesin ?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hilenin ismi değişse :D

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani suan prrogrami daha kullanima sunmamis olsamda anlattigim fikilrlerden yola cikarak bir acik bulup yazarsaniz sevinirim

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hani suan prrogrami daha kullanima sunmamis olsamda anlattigim fikilrlerden yola cikarak bir acik bulup yazarsaniz sevinirim
Gerçekten eğer bana linkini yollarsan koduna bakıp bir açık bulmaya çalışabilirim

NOT: Eğer mysql serverda bir açık bulunursa (mesala 0day filan) orada kodlarla girebilirsiniz...

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Iki dosya varsa biri hile biri normal ? Normali taratır hileli ile girerim ?

Bir de herkes güvenip indirmesi gerekecek herkesin ?
hile taramasi koyucam dosya icin program mc de acik olmayan yani calismayan jar dosyasini okumuyor. lutfen konumu okuyun bide en basitinden calisan bir jar dosyasi tespit etme yolu program icin calisan jar dosyasinin adi deismez bunuda dusundum ve bir kac ek algoritma daha var calisan jar dosyasini tespit etmek icin az onceki tespit fikrim kodun sadece bir parcasi :)[DOUBLEPOST=1412882586,1412882490][/DOUBLEPOST]ve calismayan jar dosyasini tespit edince bu jar dosyasi hatali diye mesaj cikariyor ekrana program

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açık buldum!
1-)Programı decompile edip ne gibi özel bilgiler topladığını bul.
2-)Hilesiz ile gir kodu al.
3-)Hileli ile özel bilgileri enjekte ederek (IP,MAC,64 bit mi ne bileyim) gireriz.

NOT: 1.7.2 yaparsan sevinirim ve no cheat plus koyma!