Minecraft FireWall (Hileye Son)(Geliştirmeler Devam Ediyor...)

Sizce İşe Yararmı ?

• Kullanılan toplam oy
    85

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Vakti zamanında HWID çeken bir program kullanmayı düşündük.
Fakat kullanıcıda kayıplar olacağı için vaz geçtik.
Buradaki tüm arkadaşlar kullanırım der ama 1-2 kişiden fazlası kullanmayacaktır.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vakti zamanında HWID çeken bir program kullanmayı düşündük.
Fakat kullanıcıda kayıplar olacağı için vaz geçtik.
Buradaki tüm arkadaşlar kullanırım der ama 1-2 kişiden fazlası kullanmayacaktır.
HWD Ne için ban yiyen kullanıcılar bida girmesin diyemi ? ztn hile kullancak adamlar serverda işi ne onlar servere ne katkı sağlarlar ne viplik alırlar nede doğru düzgün oyun oynanır onlarla (benim görüşüm) ztn isteyen kullansın ben zevk olsun diye yazıom :)

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanliz c# bir cok decoder ile cevirildigi icin makine diline c# ile bir isletim sistemi yazarsan hiz ve guc bakimindan zayif kalir.
Ama yinede ilgii cekti sirf tecrube olsun diye bie ugrasilabilir isterimbende goz atmak.[DOUBLEPOST=1417546736,1417546597][/DOUBLEPOST]
Veritabani isini ortadan kaldirdigim icin program hala bitmedi temiz veritabansiz bir sistem yaziyorum az kaldi . Sadece benim programim ile mc deki plugin olucak.[DOUBLEPOST=1417547071][/DOUBLEPOST]Ve bu arada legend assembly bilmek %100 isletim sistemi yapmana yardim eder ve performans sorununa iyi bir cozum olur c# ve ayriyetten assembly ogrenmeni tavsiye ederim ama assembly ogrenmek baya emek istiyor .

IL2CPU teknolojisini kullanan bir sistemle çalışıyor derleyicisi. Şu ana kadar hız ve performans sorunu olduğunu görmedim. Bootloader olarak ISOLINUX kullanıyor. Kernel ise C# la yazıldı. Assembly kodu bootloaderi yüklüyor. Bootloader C# kernelini başlatıyor. Kendi driverlerini tamamen kendim yazdım. Mouse, Klavye, VGA Ekranı, Ses Donanımı, vs.[DOUBLEPOST=1417604114][/DOUBLEPOST]Örnek için ses sürücüsü:
Kod:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using TurkOSCLI.IOGroups;

namespace TurkOSCLI.HWare
{
    public class Hoparlor
    {
        public static void sesCal(UInt32 Frekans)
        {
            UInt32 Divide;
            UInt16 Temp;

Divide = 1193180 / Frekans;
            BaseIOGroups.PCSpeaker.p43.Byte = (byte)0xB6;
            BaseIOGroups.PCSpeaker.p42.Byte = (byte)Divide;
            BaseIOGroups.PCSpeaker.p42.Byte = (byte)(Divide >> 8);

Temp = BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte;
            if (Temp != (Temp | 3))
            {
                BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte = (byte)(Temp | 3);
            }
        }

public static void sesKapa()
        {
            byte Temp = (byte)(BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte & 0xFC);

BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte = Temp;
        }

public static void Bip()
        {
            sesCal(1000);
            UInt32 Divide = 1193180;
        }
    }
}

Son düzenleme:

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IL2CPU teknolojisini kullanan bir sistemle çalışıyor derleyicisi. Şu ana kadar hız ve performans sorunu olduğunu görmedim. Bootloader olarak ISOLINUX kullanıyor. Kernel ise C# la yazıldı. Assembly kodu bootloaderi yüklüyor. Bootloader C# kernelini başlatıyor. Kendi driverlerini tamamen kendim yazdım. Mouse, Klavye, VGA Ekranı, Ses Donanımı, vs.[DOUBLEPOST=1417604114][/DOUBLEPOST]Örnek için ses sürücüsü:
Kod:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using TurkOSCLI.IOGroups;

namespace TurkOSCLI.HWare
{
    public class Hoparlor
    {
        public static void sesCal(UInt32 Frekans)
        {
            UInt32 Divide;
            UInt16 Temp;

Divide = 1193180 / Frekans;
            BaseIOGroups.PCSpeaker.p43.Byte = (byte)0xB6;
            BaseIOGroups.PCSpeaker.p42.Byte = (byte)(Divide >> 8);

Temp = BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte;
            if (Temp != (Temp | 3))
            {
                BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte = (byte)(Temp | 3);
            }
        }

public static void sesKapa()
        {
            byte Temp = (byte)(BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte & 0xFC);

BaseIOGroups.PCSpeaker.p61.Byte = Temp;
        }

public static void Bip()
        {
            sesCal(1000);
            UInt32 Divide = 1193180;
        }
    }
}
Kardesim iyi guzel yapmissin bana ozelden mesaj at konusalim .Bide imzadaki o tatli sey senin kusunmubayilirim muhabbet kuslarina :)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Program ve plugin bitti sadece 1.7.2 için deneme amaçlı sabah 1 veya 2 gibi video çekcem. yüklencekte fln foruma 5 6 saat sonra anca koyarım videoyu koyduktan sonra deneme amaçlı bir server açarız.HepBirlikte deneriz pazartesi olmadan bitirek şu işi :)[DOUBLEPOST=1417875336,1417825783][/DOUBLEPOST]Anlaşılan yarına olcak :) youtube uplaod etcekde 1 .5 gb videoyu :) sonra işlicekte :([DOUBLEPOST=1417957071][/DOUBLEPOST]Offf yotubenin desteklemediği uzantıda yüklemişim videoyu şimdi gel bida yükle özürdilerim arakadaşlar :(

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
avi destekliyorum deyip avi desteklemediği için videoyu mp4e çevirdim ondan görüntü baya düştü 360 p oldu :) ama yinede anlamanız için yüklücem videoyu :(

Video Boyutuna bi baktım 65 mb 1 gb video 360 pde ne hala gelmiş çatır çatır yüklenio görüntü kalitesi düşük olsun koymaz 2 dkkada %20 oldu :) mutluluk böle bişiymiş demekki :)[DOUBLEPOST=1418207595,1418149939][/DOUBLEPOST]Videoyu attim konuyu duzenleyip konuya videoyu ekledim sesim kısık cıkmıs arada sacmalamisim bide cozunurluk kotu tavsiyem buyutmeden izleyin daha net gibi :) ama yinede program ve plugin hakkinda bir bilgi edinmis oldunuz dusuncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Indirme linki koysanda test yapsak :)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:) önce bi deneme server açak deniyek ozaman programı yayınlıcam sonra olursa pluginide yayınlarım.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
:) önce bi deneme server açak deniyek ozaman programı yayınlıcam sonra olursa pluginide yayınlarım.
Deneme server olarak benim servermı kullanabiliriz. Portlu sunucu tabii ki. bilgisayarımda mysql ve php de kurulu. Tek sorun var şu an evde değilim. 1 saate yakın evde olurum. Özelden konuşabiliriz.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Deneme server olarak benim servermı kullanabiliriz. Portlu sunucu tabii ki. bilgisayarımda mysql ve php de kurulu. Tek sorun var şu an evde değilim. 1 saate yakın evde olurum. Özelden konuşabiliriz.
Portlu derken sunucu bilgisayarındamı eğer öyleyse bendede hazır sv var eğer host ise falan olur kardeşim bunu yazman bile benim için bir teşekkürü hak eder sagol :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Portlu derken sunucu bilgisayarındamı eğer öyleyse bendede hazır sv var eğer host ise falan olur kardeşim bunu yazman bile benim için bir teşekkürü hak eder sagol :)
şu an eve geldim. Sunucu benim bilgisayarımda. Portlu derken herkes kendi pcsinden açanlara portlu sunucu dediği için demiştim.
Ayrıca ip:2 olararakta yapabilirim fark etmez.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yok kardeşim benim de açık portlu serverim var yinede sağol .