Minecraft FireWall (Hileye Son)(Geliştirmeler Devam Ediyor...)

Sizce İşe Yararmı ?

• Kullanılan toplam oy
    85
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bak harbiden inat esip ugrasirsan 2 ayda hic degilse kodu gorunce ne oldunu anlarsin ama assembly tamamen ogrenmek yillarini alir bide her sistemde belli basli degerler degisiyor bende ogrenmek istedim ama ona kafa yorcak ne zekam nede zamanim var C# ideal benim icin :)
Başka jar gösterse kabul etmez değil mi program? Çünkü oyun açık iken jarın içindeki dosyalar değişmiyor diye biliyorum.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
program mcnin açık olduğu jar'ı sorguluyor başka jar taratmak için seçince yanlış jar dosyası diye hata veriyor :)[DOUBLEPOST=1413278046,1413277816][/DOUBLEPOST]2 tane mc de açamıyorsunuz kapıyor program 2 sinide 2 tane acık olunca sadece 1 taneye izin var

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak harbiden inat esip ugrasirsan 2 ayda hic degilse kodu gorunce ne oldunu anlarsin ama assembly tamamen ogrenmek yillarini alir bide her sistemde belli basli degerler degisiyor bende ogrenmek istedim ama ona kafa yorcak ne zekam nede zamanim var C# ideal benim icin :)
İnsan Azimli Olursa Yapamayacağı İş Yoktur Bi Göz Attım assembly a baya zormuş ama sırf bu programı kırmak için zorlıcam inat ettim. :)[DOUBLEPOST=1413309823,1413309012][/DOUBLEPOST]Şöyle Bir Şey Yapabilirmi Programı Açtık Mesela Minecrafta Hacksiz Bir Şekilde Girdik Kodu Girmeden Programı Kapatıp Sonra Diyer Minecraftı Aynı İsimle Açıp Onda Hackle Girsek O Kodu Tekrar Serverde Kullanabilirmiyiiz Yoksa Program Kapatıldığı An Kod Geçersiz Mi Sayılıyor ?

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:) peki randomcode'a nasıl çare bulcan her servere girişinde değişiyor ve aldığın o kodda önceki random code ait oluo sen o kodu girince randomcod'u aynı olmadığı için kod yanlış diyor .[DOUBLEPOST=1413313775,1413313740][/DOUBLEPOST]kapama gibi bir ihtimalin yok yani mcyi kaparsan kodda gider.

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:) peki randomcode'a nasıl çare bulcan her servere girişinde değişiyor ve aldığın o kodda önceki random code ait oluo sen o kodu girince randomcod'u aynı olmadığı için kod yanlış diyor .[DOUBLEPOST=1413313775,1413313740][/DOUBLEPOST]kapama gibi bir ihtimalin yok yani mcyi kaparsan kodda gider.
Yani Kısacası Mc İle Program Açıldığında Birleşiyo gibi bir şey oluyor programda değişikliklere izin vermiyor eyer bir değişiklik olursa otamatik kod iptal oluyor. Konunun Kısa Ve Net Açıklaması. :)[DOUBLEPOST=1413391708][/DOUBLEPOST]
Yani Kısacası Mc İle Program Açıldığında Birleşiyo gibi bir şey oluyor programda değişikliklere izin vermiyor eyer bir değişiklik olursa otamatik kod iptal oluyor. Konunun Kısa Ve Net Açıklaması. :)
Ayrıca O Randomcode Da Bi Çare Bulacam Ben Bu Programın Peşini Bırakmıcam. :)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
McFireWall plugini ve programı'nın yanına ayriyetten java ile launcher yapıcam. Fakat Bu Farklı olcuak diğer launcherlerden doğal olarak :) yeni fikirler var

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bende başta c# ile yapam dedim fakat onun için ayrı bir library istiyor yada aşırı derece programlama bilgisi benim düzeyime göre fazla javada uğraşıyorum ama ondada birçok hata veriyor :( bu launcher işi javayı iyi bilemyenelr için çok zor :)

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende başta c# ile yapam dedim fakat onun için ayrı bir library istiyor yada aşırı derece programlama bilgisi benim düzeyime göre fazla javada uğraşıyorum ama ondada birçok hata veriyor :( bu launcher işi javayı iyi bilemyenelr için çok zor :)
Bende bi ara launcher yapmaya çalıştım sonra baya zor geldi :D
Java'nın başlatma parametrelerini girmeye üşendim 100 kelimeden fazla var 0_o

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onu c# da uygulamayı denedim bi işe yaramadı javada doğru düzgün bir kaynak yok . launcher hakkında olanıda hatalı direk decomplie edip koymuslar kodları onalarda bir kaç koruma var hata yaratıyor :(

Launcher İşi yattı önceki sistemdede 1 tane açık var oda kapatılamıyor o yüzden hem basit ve anlaşılır. yeni bir sistem açıklıcam 2 güne bunda açık olmucak inşallah :)[DOUBLEPOST=1413882830,1413714881][/DOUBLEPOST]Yeni Güncelleme:
Yeni programın Mantığını buldum defterde şemasınıda yaptım paintten buraya şemayı atcam isteyen kullanabilir. Plugin aynı kalıcak pluginde hiçbir bug veya sorun yok.[DOUBLEPOST=1414085106][/DOUBLEPOST]Minecraft Dosyasındaki Örneğin 1.7.2 için açılınca üstte 1.7.2 yazıyor onu değiştirmek mümkünmü ? Uygulamada Yazıyor :)

Son düzenleme:

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet değiştirmek mümkün ama nasıl yapılacağını bilmiyorum :(

*****'u açarken versiyonu yazıyordu.
Ve dedim diye *****'u kullandığım düşünülmesin :D

***** = N-O-D-U-S

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tmm değiştirilse biel program olmucak ama java ile yapılan launcherlere izin vermieck program java launcheri ile mc karışmasın diye :)[DOUBLEPOST=1414429129,1414142451][/DOUBLEPOST]Bitirmeye Çalışıyorum programı[DOUBLEPOST=1414700647][/DOUBLEPOST]Yeni Gelişme:
1-Minecraft 1.5.2 'i launcher olarak çalıştırabiliyorum.(Şu An 1.7.2 için uğraşıyorum onun java parametreleri daha farklı.)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorum alamayıda düşünüyorum ztn bu launcher işi bir başımı ağrıtıyor direkmen bir sistem yapsam açığı olabilir :)

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel sistem olmuş, başarılarınızın devamını bekliyoruz.