Minecraft 1.9 PVP güncellemesi hakkında yorumlarınız ? (Makrolar gelmesin)

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klavyede yazarken hatalı yazınca dalga geçen insanlar çok garip :pof:

Jitter'cılardan kurtuluruz? Jitter kendi emeğimiz ile yaptığımız bir şey ben iyi jitter yapmak için ne kadar uğraştım. Ha makrolar gidecekse jitter da feda olsun farklı taktikler öğreniriz. Ama jitter kötü birşeymiş gibi söylemen hoş değil.
Herkesin parası güzel fare almaya yetmez. Eğer güzel bir şey olsun istiyorsan oda eşitlik dir. İstiyorsan jitter yap kılıç süresi dolmadan :red:

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jitterclick fazla uğraştırmıyo tek yaptığın fareye abanmak iyi bir fare varsa çoğunlukla kazanıyorsun karşısı çok iyi değilse.
İleri derecede jitter baya uğraştırıyor. Hay alışmaz olaydım zaten. Makro damgası yiyip duruyorum.

Klavyede yazarken hatalı yazınca dalga geçen insanlar çok garip :pof:

Herkesin parası güzel fare almaya yetmez. Eğer güzel bir şey olsun istiyorsan oda eşitlik dir. İstiyorsan jitter yap kılıç süresi dolmadan :red:
Güzel fare ne alaka? Senin parmağınla ilgili. Ben eski mouse'umda da yapıyordum. 10TL'lik saçma sapan bir mouse'du.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İleri derecede jitter baya uğraştırıyor. Hay alışmaz olaydım zaten. Makro damgası yiyip duruyorum.

Güzel fare ne alaka? Senin parmağınla ilgili. Ben eski mouse'umda da yapıyordum. 10TL'lik saçma sapan bir mouse'du.
Git bakalım bir oyun faresi al nasıl fark oluyor oyunda ?

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jitter'cılardan kurtuluruz? Jitter kendi emeğimiz ile yaptığımız bir şey ben iyi jitter yapmak için ne kadar uğraştım. Ha makrolar gidecekse jitter da feda olsun farklı taktikler öğreniriz. Ama jitter kötü birşeymiş gibi söylemen hoş değil.
Jitter kötü değil ama ileri düzey oyunlarda işe yaramaz. Çünkü jitter yapmak için Mouse'u "claw grip" şeklinde tutmamız gerekiyor. Bu PVP sırasında maksimum derecede saldırı hızı sağlıyor. Ancak bu, yapabileceğimiz diğer teknikleri devre dışı bırakıyor. Bu tür bir dezavantajı olduğundan PVP kitabımda yer vermedim. 1.8 ve aşağı sürümlerin PVP sini bir ağaç olarak düşünün. Bu ağacın kökünde "spam click ve strafe" yazıyor. Siz, sürekli jitter çalışarak sadece spamclick öğrenmiş olursunuz. Fakat Minecraft PVP si sadece spamclickden oluşmuş olsaydı siz şu an en yüksek mertebedeydiniz.

Ayrıca HP'nin 5 TL lik 1 senelik kullanılmış dandik mouse'ı ile oynuyorum. Sağ tuşu bozuk, ok atarken yarıda kesiliyor. Sadece kılıçla oynuyorum. Ama kazanamadığım oyun yok.

Jitterclick fazla uğraştırmıyo tek yaptığın fareye abanmak iyi bir fare varsa çoğunlukla kazanıyorsun karşısı çok iyi değilse.
Çok iyi olmasına gerek yok. Strafe ve 1 v 1 prensiplerini bilmesi yeterli.

mertix35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence saçma cunku adam mesala makro yerine hızlı basmaya calısırsa [Jitter Click] zaten bi anlamı kalmamıs ayrıca 1.9 da hunger games olacagını pek sanmıyorum.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence saçma cunku adam mesala makro yerine hızlı basmaya calısırsa [Jitter Click] zaten bi anlamı kalmamıs ayrıca 1.9 da hunger games olacagını pek sanmıyorum.
Onun yerine gladyatör savaşları olsa daha güzel olur 1 vs 1 gibi bide oyuna mızrak eklerse tamamdır. :D

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklıma ilk gelen şey "Kill aura wasted !" :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PesEtmeyen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu update harika olmuş. PvP'yi çok sevdim, jitter clickler makrolardan kurtulduk hacklerdende kurtulduk. 1.9 sanırım, diğer çarşamba çıkacak diye düşünüyorum. Çünkü Minecraft PE 0.13.0 alpha build 1 çıktı.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buradakiler PVP den ne anlar :) Anca konuya gelip saçma sapan şeylere takılırlar :) Ha konu hakkında baya konuşulacak çok şey var. Yabancı forumlarda PVP nin batıp batmadığı tartışılıyor. PVP güzel olacak fakat eski temposunda olamayacak. Kombo,strafe ve spamclick denen PVP yi oluşturan etmenler artık yok. Artık temel etmen strateji. Artık 800 tl Mouse parası veren değil, 800 kez aklını kullanan kişi galibiyete kavuşacak.
Taktik yap veya yapma işte bütün mesele bu :)