Minecraft 1.9 PVP güncellemesi hakkında yorumlarınız ? (Makrolar gelmesin)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
osu oynayanlar yardırır yanlız yeni mekanikte :D

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buradakiler PVP den ne anlar :) Anca konuya gelip saçma sapan şeylere takılırlar :) Ha konu hakkında baya konuşulacak çok şey var. Yabancı forumlarda PVP nin batıp batmadığı tartışılıyor. PVP güzel olacak fakat eski temposunda olamayacak. Kombo,strafe ve spamclick denen PVP yi oluşturan etmenler artık yok. Artık temel etmen strateji. Artık 800 tl Mouse parası veren değil, 800 kez aklını kullanan kişi galibiyete kavuşacak.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
osu oynayanlar yardırır yanlız yeni mekanikte :D
OSU! tarzı oyunların aim ve refleks tarzı şeyleri geliştirdiği doğrudur. Ne kadar iyi OSU! oyuncusuysanız o kadar PVP ye aşinasınızdır.

Notch ve Jeb abimiz yine Aklın güçten üstün olduğunu vurgulamış :S
Bir de gücü kendi kazansa bir şey demeyeceğim. Ben PVP kitapları yazan adamım fakat mousemin sağ tuşu aşırı derecede bozuk. Ok atarken yarıda kesiliyor o yüzden elime ok geçse bile sıkamıyorum :) Sadece kılıçla oynuyorum. Allah'tan çok fazla bilgim varda kılıçla bile bütün oyunları kazanabiliyorum :) Ama adamın teki 300 TL Mouse a verip basıyor FNS ve olta makrosunu oooh... Sırf böyle şeyler yüzünden 1.9'un gelmesini çok istiyorum.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.9 tam rpg maplik yani rpg map yapılması düşünülürse 1.9 da yapılmasını isterim çok iyi yenilikler var birde yeni ejderhayı canlandırma çok güzel oluyor uzun zamandır 1.9 snapshot yeniliklerine bakmamıştım baya bir okuyacam galiba. .d

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence güzel makro ve jittercilerden kurtuluruz. Bunu yerinede otomatik vurup sonra kalkan tutan hack yapımlarına başlamışlardır bile.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
1.9 Açıkçası hoşuma gitti. Ama hackler den kurtulamayacağız.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence güzel makro ve jittercilerden kurtuluruz. Bunu yerinede otomatik vurup sonra kalkan tutan hack yapımlarına başlamışlardır bile.
Jitter'cılardan kurtuluruz? Jitter kendi emeğimiz ile yaptığımız bir şey ben iyi jitter yapmak için ne kadar uğraştım. Ha makrolar gidecekse jitter da feda olsun farklı taktikler öğreniriz. Ama jitter kötü birşeymiş gibi söylemen hoş değil.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jitter'cılardan kurtuluruz? Jitter kendi emeğimiz ile yaptığımız bir şey ben iyi jitter yapmak için ne kadar uğraştım. Ha makrolar gidecekse jitter da feda olsun farklı taktikler öğreniriz. Ama jitter kötü birşeymiş gibi söylemen hoş değil.
Jitterclick fazla uğraştırmıyo tek yaptığın fareye abanmak iyi bir fare varsa çoğunlukla kazanıyorsun karşısı çok iyi değilse.