Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
VIP demem, Elit derim yine satarım. Mojang mı ödüyor sv parasını?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu yapan Mojang, oyunu piyasaya sürmek için gayet büyük yatırımlar yaptıklarını tahmin edebileceğini düşünüyorum.
Oyuna ne denli yatırım yaptığı umrumda değil açıkçası. Serverın parası benden çıkıyor, server tamamen bana ait, oyunu biz onlardan satın alıyoruz ve üstüne nasıl kullanmamız gerektiğini söylüyorlar. Şaka falan mı bu? Bu durumdan oyuncular şikayet ediyorsa oyuncular serverdan çıkabilir. Mojang'ın şikayet etme hakkı yok.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Oyuna ne denli yatırım yaptığı umrumda değil açıkçası. Serverın parası benden çıkıyor, server tamamen bana ait, oyunu biz onlardan satın alıyoruz ve üstüne nasıl kullanmamız gerektiğini söylüyorlar. Şaka falan mı bu? Bu durumdan oyuncular şikayet ediyorsa oyuncular serverdan çıkabilir. Mojang'ın şikayet etme hakkı yok.
Adamın oyununda hakkı yok diyorsun güldürdün.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Oyunu ben satın alıyorum o değil. Benim serverımda bana racon kesmeye çalışıyor sen de onaylıyorsun güldürdün.
Oyunu satın alırken EULA sözleşmesi yazıyor, satın alırken hakları okumuş ve onaylamış kabul ediyorsun, öyle tike basıp geçenlerin bileceğini zannetmiyorum.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu satın alırken EULA sözleşmesi yazıyor, satın alırken hakları okumuş ve onaylamış kabul ediyorsun, öyle tike basıp geçenlerin bileceğini zannetmiyorum.
Böyle birşeyin bir sözleşmede geçmesi maddeyi mantıklı kılmaz. Zerre umrumda değil. Durdurabiliyorsa durdursun. Hatta şikayet et serverı madem bu kadar umrunda =)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Böyle birşeyin bir sözleşmede geçmesi maddeyi mantıklı kılmaz. Zerre umrumda değil. Durdurabiliyorsa durdursun. Hatta şikayet et serverı madem bu kadar umrunda =)
Yok sana ve bilmeyenlere anlatıyordum, üstüne bazı şeyleri fazla alınma herkes öğrensin doğrusunu.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Turkler kozmetige para vermez diyen arkadaslara ornekler:

Transformice. Bu kadar sacma bi oyun bile çilek adi verilen para birimiyle alinan kozmetik urun satiyor. Cileklerde gercek parayla tabi.

LoL. Skin satarak en cok para kazanan oyunlardan birisi suan lol. Aldiginiz hic bir sey oyun icini etkilemiyor.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Transformice. Bu kadar sacma bi oyun bile çilek adi verilen para birimiyle alinan kozmetik urun satiyor. Cileklerde gercek parayla tabi.

LoL. Skin satarak en cok para kazanan oyunlardan birisi suan lol. Aldiginiz hic bir sey oyun icini etkilemiyor.
Ya da sanalika

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Oyundan oyuna çok şey değişiyor ama :)