Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla ben geçtiğimiz ocak ayında 5tl ye almıştım gift code :) yoksa hayatta 60tl vermem

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Madem o kadar değmez neden oynuyorsun neden o kadar çok minigames var neden o kadar çok seçenek zeka ustu yenilikler neden modlar var madem değmez oynama

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onlar haddini bilsinler ben hile kullanıp Pre almam giderim hakkımla paramı alırım yada alamazsam Crack kullanarım kullanamzsam oyunu mecbur bırakmak zorunda kalırım :koyun: (koyun kafası)[DOUBLEPOST=1410175075,1410174682][/DOUBLEPOST]
Saol Onuda almaya çalışıcam önerin için eğer babamda ona izin vermiyorsa mecburi 1.7.2'de kalıcam yada silicem
İninal alıcaksan babanın bilmesine gerek yok

minecraft hayattır

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madem o kadar değmez neden oynuyorsun neden o kadar çok minigames var neden o kadar çok seçenek zeka ustu yenilikler neden modlar var madem değmez oynama
Hayır 60 tl fazla hemde baya ama. Bende o sıralarda premium sunuculara girmek istiyordum ama 60 tl fazla olduğu için etrafta daha ucuza bulma yolundaydım çünkü severek oynuyordum ve azda olsa bütçemce hakkını vermeliydim oyunun ve satın aldım 5 tl ye hem nie 5 tl ye almak varken 60 tl ye aliyim ?

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hayır 60 tl fazla hemde baya ama. Bende o sıralarda premium sunuculara girmek istiyordum ama 60 tl fazla olduğu için etrafta daha ucuza bulma yolundaydım çünkü severek oynuyordum ve azda olsa bütçemce hakkını vermeliydim oyunun ve satın aldım 5 tl ye hem nie 5 tl ye almak varken 60 tl ye aliyim ?

Sen 5 tl ye premium hesap alirsin 5 gune play offline hatasi verir :)
GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Minecraft için 60 TL bile az vaad ettiklerini bilmiyorsun sanki

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bunu Mojang Yapmadı Notch'da Yapmadı. Jeb Yapıyor olum bunları. Jeb Parayla Kafa bulmaya başladı. Şu an Mojang Jeb'e Ait diye biliyorum. Oyun skinsiz kaldı. O yetmedi jeb bi ***** çocukluğu yaptı(*** yasak olduğunu biliyom kusura bakmayın) Notch gitti Minecraft battı. Bide Yetmedi Jeb Gitti Bi Garı skini koydu oyunun defaultuna. 1.8 b*k gibi bir version oldu. İşe yaramayan b*k gibi şeyler ekledi+Skinimizi Aldı Eğlencesi Tadı kaçtı oyunun. Jebde Ne biçim işletmeci ya Herşeye Para. Skin kullancan para verecen alcan. Realms Premiumun yanında gelmiyor. Yani Pre al Realms Kullanmanın anlamı kalmıyor. Çünkü Yine satın alıyorun. Bana göre minecraft Battı Can sıkıntısına dönüştü. Sanırım Biz Crackler 1.7.5'te kalacağız ben Az oynamaya başladım. Minecraft Batarsa Gider Terraria Oynar Rahatıma Bakarım yahu.
+Küfürler ve *** Yasak biliyom zor tuttum biraz kusura bakmayın :)[DOUBLEPOST=1410178710][/DOUBLEPOST]
Crackların Sunucusunuda Ellerinden almaya çalışıyorlar. Hep Pre Ota b*ka Premium Jeb'e G*rs*n Premium kardeş. Mojang Herşeyi Paraya Bağladı. O öyle Herşeye Para alacaksa Minecraft Batmıştır bile.[DOUBLEPOST=1410178847][/DOUBLEPOST]
+Crack Kalkarsa Battı gitti. Minecraftın Neredeyse Çeyrek+Yarısı Crack oluyor. Kalan Çeyreği ise Premium. herkes Oyuna para Vermez ki.[DOUBLEPOST=1410179027][/DOUBLEPOST]
+Eğer Minecraft %90 Düşerse Batar Mojang. Eyyy Nerede O Eski Günler 1.5'ler. Eyyyy Nerede O Notch.[DOUBLEPOST=1410179693][/DOUBLEPOST]
Ve Aslında Preler Kızmasın Ama Minecraft Hiçte 60 TL Verilecek Bir Oyun değil. 30 TL olsaydı verilir. Ama 60 TL böyle bir oyun için Çok fazla. Ve Oyun Şu an Aşırı Kritik bir Durumda.
1.5 günlerini çokk özledim oyun sapıtmamıştı ve gözümün önüne geldikçe eski anılarım hey gidi günler hey diyebiliyorum sadece

Emrah_GT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duyduguma gore pre fiyati dusecekmis dogrumu?

Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi