Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Azıcık zamanını ayırıp blog yazısını okumamışsın. Örneğin Strenght efekti size güç veriyor ve efekti olmayan diğer oyunculara karşı bir üstünlük sağlıyorsunuz.

Konuyu takibi bırakıyorum. Lütfen mesaj atacaklar da bu blog yazısını iyice okumadan, google translate kullanıp yarım yamalak çevirmeden, herkesin bu EULA hakkında konuştuğunu ve Twitterda hashtag bile açıldığını göz önünde bulundurarak konuşsunlar. Erik Broes şöyle dedi: A pays, B does not. A earns 30, B earns 10. what O.o

Bana küfredecekler de etsinler bakalım. SİZE SADECE ORTALIKTA DOLAŞAN BİR HABERİ VERDİM VE BUNU MOJANG DA KABUL ETTİ!

Ne yaparsanız yapın artık.

Mojang daha cracked sunuculari engelleyemiyor bunumu engelleyecek?

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Sunucuya para ödeyenlerin ödemeyenlere karşı bir üstünlük kurmasına engel olmaya çalışıyor.
It's Over +9000![DOUBLEPOST=1406400655,1406400121][/DOUBLEPOST]
Azıcık zamanını ayırıp blog yazısını okumamışsın. Örneğin Strenght efekti size güç veriyor ve efekti olmayan diğer oyunculara karşı bir üstünlük sağlıyorsunuz.

Konuyu takibi bırakıyorum. Lütfen mesaj atacaklar da bu blog yazısını iyice okumadan, google translate kullanıp yarım yamalak çevirmeden, herkesin bu EULA hakkında konuştuğunu ve Twitterda hashtag bile açıldığını göz önünde bulundurarak konuşsunlar. Erik Broes şöyle dedi: A pays, B does not. A earns 30, B earns 10. what O.o

Bana küfredecekler de etsinler bakalım. SİZE SADECE ORTALIKTA DOLAŞAN BİR HABERİ VERDİM VE BUNU MOJANG DA KABUL ETTİ!

Ne yaparsanız yapın artık.
Adam haklı siz anlamak istemiyorsunuz. Mesela Transformice oyununu bilen bilir. Orda Mojang'ın diliyle yumuşak ve sabit para ile alınan 'aksesuar itemleri' vardı. Kimse birbiriyle üstünlük kurmuyordu. Ya abi SkyWars oynuyorum veya oynuyorsunuz diyelim. Bir özür dilerim senin arkana Ender Pearl atıp hop seni öldürüveriyor. Bu olayı daha demin dün yaşadım. AMG Network serverında özür dilerim sponsorlardan biri pearl'ü atıp beni öldürüyor. Hoşuna gidermiydi? Bu yapılacak düzenleme bir saçmalık değildir efendim. Bu bir eşitliktir. 5 dolarlık şey için oyunun kralı olmaktansa oyunu bırakırım daha iyi!

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir sunucuda 35 Tl gibi bir fiyata Vip alan kişilere lavda yürüme,eşyalarını komut ile tamir etme,50 seviye,vip özel elmas kit,alev topu atma gibi saçmalıklar vardı.. minecraftı çökertip baştan yüklemek zorunda kalmasaydım sunucudan ss atıp bu saçmalıklara sizin de gülmenizi sağlayabilirdim -_-
Her neyse bu güncelleme ile bu tür olaylar kalkacaksa oldukça yararlı bir güncelleme

Düzenleme : Ayrıca yazıyı tekrar dikkatlice okudum "mod/plugin gibi şeyleri satmayı veya onlardan para kazanmayı yasaklamış olduklarını belirtiyorlar doğru hatırlıyorsam da vip alan oyunculara özel yetenekler vermek için plugin kullanılıyor buda plugin üzerinden para kazanmak olduğundan yasak kapsamına girdiğini düşünüyorum

Son düzenleme:

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
VIP'lerin CANI CEHENNEME ! her şey PARA DEĞİL ! YAŞASIN FAKİRLİK ! YAŞASIN CRACKED !

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O değilde hypixelin forumuna baktım ayarlamaya başlamışlar sunucuyu

iAdmicos tapatalk XD

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
uzun zamandır girmiyorum su forumada lapis olayı nedir ?

birde serverde birisi vip lik satsa nereden haberi olacak ?

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence gayet iyi olur, Hypixel ve Mineplex gibi sunucularda OITC oynarken VIP üyeler daha iyi kitler alabiliyor fakat biz "Marksman" kitine kalıyoruz gayet iyi olur. Umarım crack içinde çok iyi çözüm bulurlar çünkü yeni Launcher crack için yeterli değil, 1.6 sürümünde launcher değişti de ne oldu 1.6 sürümü yeni çıktı ondan 1 hafta sonra Crackliler başladı.

(( Şu crackli serverlerdeki "OP, Fly ve Gamemode" yetkileri olan (özellikle survival sunucularda) VIP'leri saymıyorum bile, zaten onlardan yana şikayetim yok çok fazla crackli servere girmiyorum. ))

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
uzun zamandır girmiyorum su forumada lapis olayı nedir ?

birde serverde birisi vip lik satsa nereden haberi olacak ?
Aynen haklısın, bu Mojangsterler ne yapacakta bulacak koskocaman sunucu dünyasında VIP satanları? Şimdi bunu tartışalım bence.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Snapshot'larda crackliler giremiyor muydu? Duymamıştım, herhalde Pre olduğumdan :p

Bir bakıma iyi, bir bakıma kötü olmuş bu. İyi haber, ben dahil çoğu Pre'nin sinir olducu Cracklilerin isim çalma merakı. Bu tarih olmuş oldu en azından.
ben giriyom

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bence gayet iyi olur, Hypixel ve Mineplex gibi sunucularda OITC oynarken VIP üyeler daha iyi kitler alabiliyor fakat biz "Marksman" kitine kalıyoruz gayet iyi olur. Umarım crack içinde çok iyi çözüm bulurlar çünkü yeni Launcher crack için yeterli değil, 1.6 sürümünde launcher değişti de ne oldu 1.6 sürümü yeni çıktı ondan 1 hafta sonra Crackliler başladı.

(( Şu crackli serverlerdeki "OP, Fly ve Gamemode" yetkileri olan (özellikle survival sunucularda) VIP'leri saymıyorum bile, zaten onlardan yana şikayetim yok çok fazla crackli servere girmiyorum. ))

Ya abi yükseltme derdi bilmem ne artık yok detayına girmek bile mide bulandırıcı. Artık herkes kendi emeğiyle kazanacak bu kadar.

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya abi yükseltme derdi bilmem ne artık yok detayına girmek bile mide bulandırıcı. Artık herkes kendi emeğiyle kazanacak bu kadar.

Minecraft'ın farkı zaten bu. Çoğu oyun gibi oynamayı ücretsiz yapıp, oyundaki herşeyi paralı yapmıyor. İlk başta para ver oyunu al, sonra ne yaparsan yap modunda adamlar.

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asla vip, mod ve plugin satmas engel olamazlar. Hadi diyelim plugin satma yasağı geldi. Ben bir developer dan bana plugin yapmasını rica ederim. Oda bana bir plugin yapar. Bende ona hizmetinden memnun kaldığım için bağışta bulunurum

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın farkı zaten bu. Çoğu oyun gibi oynamayı ücretsiz yapıp, oyundaki herşeyi paralı yapmıyor. İlk başta para ver oyunu al, sonra ne yaparsan yap modunda adamlar.
Oyunun kendi bağımsız sunucularda o iğrenç mobil oyunlar gibi Uygulama İçi Satın Alım gibi on binlerce satın alma şeyi istiyor, bu konuda sınır koymalılar ama kendi gelirleri ve kazançları yettiği kadar.