Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang'ın yayınladığı yeni kullanım şartlarından (EULA) alıntı:
OWNERSHIP OF OUR GAME AND OTHER THINGS

Although we give you permission to play our Game, we are still the owners of it. We are also the owners of our brands and any content contained in the Game. Therefore, when you pay for our Game, you are buying a permission to play / use our Game in accordance with this EULA - you are not buying the Game itself. The only permissions you have in connection with the Game are the permissions set out in this EULA.

Any tools you write for the Game from scratch belong to you. . Modifications to the Game ("Mods") (including pre-run Mods and in-memory Mods) and plugins for the Game also belong to you and you can do whatever you want with them, as long as you don‘t sell them for money / try to make money from them. We have the final say on what constitutes a tool/mod/plugin and what doesn‘t.

İngilizcemin yettiği kadar okudum ve en azından "Modifications to the Game ("Mods") (including pre-run Mods and in-memory Mods) and plugins for the Game also belong to you and you can do whatever you want with them, as long as you don‘t sell them for money / try to make money from them." cümlesini anladım. Yazan şey "Pluginleri veya modları para kazanma amacıyla kullanmayın."

Yani VIP devri kapandı!

Son düzenleme:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Good!

Edit : Kötü Haber : Snapshotlarda Hamachili Serverda Bile Crackler Oynayamıyodu Crackler Tarih Oldu Yani.
İyi Haber : 1.7.10 Dan Yukarısını Oynamazsanız, Crack Oynarsınız.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olursa bence lapislerde yavaş yavaş kalkar gibi. İyi birşeye benziyo.
Hayır, bu konu başka. Konumuz sunucuda gerçek parayla satın alınan şeylerin kalkması.

Gerçek parayla bir sunucuda VIP vs. şeyler alanlar oldukça sinirli. Bakalım Mojang ne yapacak.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, bu konu başka. Konumuz sunucuda gerçek parayla satın alınan şeylerin kalkması.

Gerçek parayla bir sunucuda VIP vs. şeyler alanlar oldukça sinirli. Bakalım Mojang ne yapacak.
Tamam işte ondan bahsediyorum VIP vb. şeyler kalkarsa emek serverlar moda olur gibisinden.[DOUBLEPOST=1406057563,1406057479][/DOUBLEPOST]
Good!

Edit : Kötü Haber : Snapshotlarda Hamachili Serverda Bile Crackler Oynayamıyodu Crackler Tarih Oldu Yani.
İyi Haber : 1.7.10 Dan Yukarısını Oynamazsanız, Crack Oynarsınız.
Ne demek istiyorsun o.O Cracklerle birdaha oyuna giremiycekmiyiz?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tamam işte ondan bahsediyorum VIP vb. şeyler kalkarsa emek serverlar moda olur gibisinden.[DOUBLEPOST=1406057563,1406057479][/DOUBLEPOST]
Ne demek istiyorsun o.O Cracklerle birdaha oyuna giremiycekmiyiz?
1.7.10 dan Daha Yüksek Versionlara Giremiyosun Cracklerle. Ben Denedim Server Açtım. Başkası Giremedi.
Zaten MinePlex Falan Hep Dolu Oluyo Beni Etkileyen Bi Durum Değil :olgun:

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vıp leri op yapmak kalkarsa artık rahat rahat mc oynayabiliriz demek umarım bu şeyler gerçekten kalkmış olur (ciddi diyorum premium almaya yetmeyi geçtim iki kat fazla parayı sv da vip almaya falan veren var )

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Snapshot'larda crackliler giremiyor muydu? Duymamıştım, herhalde Pre olduğumdan :p

Bir bakıma iyi, bir bakıma kötü olmuş bu. İyi haber, ben dahil çoğu Pre'nin sinir olducu Cracklilerin isim çalma merakı. Bu tarih olmuş oldu en azından.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Snapshot'larda crackliler giremiyor muydu? Duymamıştım, herhalde Pre olduğumdan :p

Bir bakıma iyi, bir bakıma kötü olmuş bu. İyi haber, ben dahil çoğu Pre'nin sinir olducu Cracklilerin isim çalma merakı. Bu tarih olmuş oldu en azından.
Aslında Hiçbiyerde Yazmıyo Bende Pre Olduğumdan Takip Etmiyom :p
Snapshotda Bitane Map Vardı Onu Arkadaşımla Oynıcaktım Yerel Ağda Paylaştım Giremedi. Öyle Keşfettim.

Edit : Oyunu Steam'e Verseler Şaşırmam :alay:

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vıp leri op yapmak kalkarsa artık rahat rahat mc oynayabiliriz demek umarım bu şeyler gerçekten kalkmış olur (ciddi diyorum premium almaya yetmeyi geçtim iki kat fazla parayı sv da vip almaya falan veren var )
Evet, ama sunucular da kira paralarını ödemeli, biliyorsun.

Ve ayrıca hatırlatmak isterim: Tam olarak emin değilim. Yani olabilir de olmayabilir de. İngilizcesi iyi olan birisi Google'a "Minecraft 1.8 EULA" diye sorarsa ve gerçekleri öğrenirse harika olur.[DOUBLEPOST=1406058211,1406057827]
[/DOUBLEPOST]
EDIT:
OWNERSHIP OF OUR GAME AND OTHER THINGS

Although we give you permission to play our Game, we are still the owners of it. We are also the owners of our brands and any content contained in the Game. Therefore, when you pay for our Game, you are buying a permission to play / use our Game in accordance with this EULA - you are not buying the Game itself. The only permissions you have in connection with the Game are the permissions set out in this EULA.

Any tools you write for the Game from scratch belong to you. . Modifications to the Game ("Mods") (including pre-run Mods and in-memory Mods) and plugins for the Game also belong to you and you can do whatever you want with them, as long as you don‘t sell them for money / try to make money from them. We have the final say on what constitutes a tool/mod/plugin and what doesn‘t.

İngilizcemin yettiği kadar okudum ve en azından "Modifications to the Game ("Mods") (including pre-run Mods and in-memory Mods) and plugins for the Game also belong to you and you can do whatever you want with them, as long as you don‘t sell them for money / try to make money from them." cümlesini anladım. Yazan şey "Pluginleri veya modları para kazanma amacıyla kullanmayın."

Yani VIP devri kapandı!

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
senin yazdığın şeyle daha çok tembih falan gibi duruyor o yüzden emin olamadım yani olabilitde olmayabilirde arada kalmış.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
senin yazdığın şeyle daha çok tembih falan gibi duruyor o yüzden emin olamadım yani olabilitde olmayabilirde arada kalmış.
Bunun adı "Kullanım Şartları". Adı üstünde: "Şart". Zaten genellikle kullanım şartlarına daha çok tembih gibi yazarlar, "You must" gibi kelimeler kullanmazlar. Ama bunlar "şarttır".

bekir.okudurlar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok iyi bir haber

Umarım lapis viplerle birlikte kalkar ve crack lerin hepside tarih olur .çok mutlu oldum artık adam gibi cracksiz oynarız.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok iyi bir haber

Umarım lapis viplerle birlikte kalkar ve crack lerin hepside tarih olur .çok mutlu oldum artık adam gibi cracksiz oynarız.
Aslında lapisle şöyle bir bağlantısı olabilir: Uzun soluklu sunucu açmayacak olan "bebeler" (MinecraftTurk versiyonu bebe), VIP satamayacaklarını öğrendiğinde sunucu açmaz ve bu tür sunucular da lapis saçmalığının kaynağı olduğundan otomatik olarak lapis de yok olabilir. :p