Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premium sunucular için geçerli

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlis bir ceviri sizi telasa dusurmus. Mod,plugin vs. Satisi yasaklanmis sadece. vipler icin bisey yazmiyor. Ayrica vip yerine bagisci yazariz olur biter
Alakası yok.

O zaman mineplex hypixel 'de vip olmaz ve serverın parasını karşılayamayacağı için kapanır. .-. Donator'larla bu iş yürümez.
Donator'lar da yasaklandı.

Premium sunucular için geçerli
Her sunucu için geçerli.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sakın Millete Aldanmayın Buradaki Konu Başka
1. Vip Satışı Yasaklanırsa Her Türlü Server Kapanır
2. Burda Mojang Mod ve Plugin Satmama Anlamında Söylüyor
3. Ben Crack Oynuyorum Ve Her Sürüme Giriyor [ SnapShotlar Dahil]
4. Bu Yazdıklarınız Gerçek Olsa Bile Bu Premium Sunucular İçin Geçerli Olur

Milleti Boşuna Korkutmayın ! :sinirli:
Plugin'lerden HER TÜRLÜ para kazanmaktan bahsediyor Mojang. Ben okuduklarımı söylüyorum. Ancak yine de Mojang öfke kusan oyuncuları dinlerse bunu 1.8 çıkmadan önce iptal edebilir.

Dikkat ettiysen orada don't sell/don't make money falan yazıyor. Yani VIP tarzı şeylerle birlikte plugin satışları da kapsanıyor.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alakası yok.

Donator'lar da yasaklandı.

Her sunucu için geçerli.
Yanlış bilgi verme millete.Crack sunucular yasal değil fakat şu ana kadar gelip kapatan olmadı ? EULA da işlemez ? Ha diyelimki işledi (%0,00001) mangaddv vip prefix [Donor]

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış bilgi verme millete.Crack sunucular yasal değil fakat şu ana kadar gelip kapatan olmadı ? EULA da işlemez ? Ha diyelimki işledi (%0,00001) mangaddv vip prefix [Donor]
Zaten büyük ihtimalle Mojang gördüğü zaman kapatacak. Bence otomatik bir izleme sistemi olmaz.

Neden bana inanmıyorsunuz la? Şu anda mobilim, yarın bilgisayar başında başka yabancı forumlarda gördüğüm gönderilerin screenshotlarını atarım.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten büyük ihtimalle Mojang gördüğü zaman kapatacak. Bence otomatik bir izleme sistemi olmaz.

Neden bana inanmıyorsunuz la? Şu anda mobilim, yarın bilgisayar başında başka yabancı forumlarda gördüğüm gönderilerin screenshotlarını atarım.
En son 2 kişi geldi serverime mojangdan geldik gm1 ver ve bizi gezdir dediler.Sövdüm baya sonra yaşını sordum 11 dedi.Hunharca banladım.Crack sunuculara bir şey yapamazlar.Kapatmaları durumunda makine ip değiştiriri yine açarız sorun olmaz

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En son 2 kişi geldi serverime mojangdan geldik gm1 ver ve bizi gezdir dediler.Sövdüm baya sonra yaşını sordum 11 dedi.Hunharca banladım.Crack sunuculara bir şey yapamazlar.Kapatmaları durumunda makine ip değiştiriri yine açarız sorun olmaz
Ben sadece haberi verdim. Ne yapıp yapmayacağınız size kalmış.

Sent from my iPad using Tapatalk