Güncelleme Minecraft 1.12 Güncellemesi: Renklerin Dünyası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok teşekkürler yararlı bir konu. :papağan:

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
papağanmı gelmiş güzel :papağan:(papağn ünvanı verin)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
:papağan: değil de muhabbet kuşu olaymis keşke

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
En eski sürümlerine dönüyor gibi yani. Canavarlar ile savaşmak. Yapılar yapmak. Yeni maceralara atılmak. Bir nevi kum oyununa dönüşüyor gözümde.
Böylesi makroyla, killauroyla 1.7 fekşın sunuculularında p4 kasmaktan daha iyidir.
Minecraft tekrar eski güzelliğini buluyor.

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
:papağan: Bence oyunu 1.7.2 den sonra geliştirmeyi bırakmalılardı, sonra peluş oyuncaklar+lego gibi bir şeye döndü. Ayrıca bilgisayarım çok iyi bir bilgisayar olmasına rağmen kasmaya başladı

Ya Java'yı terketsinler ya da geliştirmeyi bıraksınlar bence.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
:papağan: Bence oyunu 1.7.2 den sonra geliştirmeyi bırakmalılardı, sonra peluş oyuncaklar+lego gibi bir şeye döndü.
Gayet normal aslında. Mojangı takip etsen arkasında ne olduğunu bilebilirsin zaten. Son zamana doğru şirket oyuncuların klik klik ile savaşması yerine en eski zamanlardaki odunları kırarak başlamasını istiyor.

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gayet normal aslında. Mojangı takip etsen arkasında ne olduğunu bilebilirsin zaten. Son zamana doğru şirket oyuncuların klik klik ile savaşması yerine en eski zamanlardaki odunları kırarak başlamasını istiyor.
eski zamanlardaki odunlar dediğinden 2 şey anladım:Eskisi gibi oynamasını ve Eski sürümleri kullanmasını

1.ise Bilgisayarı çok kastırıyor, bilgisayarım çok iyidir fakat buna rağmen 1.8.2de bile ara sıra hafif kasıyor

2.si ise sürümleri kullanmaya teşvik ediyor?

eski zamanlardaki odunlar dediğinden 2 şey anladım:Eskisi gibi oynamasını ve Eski sürümleri kullanmasını

1.ise Bilgisayarı çok kastırıyor, bilgisayarım çok iyidir fakat buna rağmen 1.8.2de bile ara sıra hafif kasıyor

2.si ise sürümleri kullanmaya teşvik ediyor yani?

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0

2.si ise sürümleri kullanmaya teşvik ediyor?

2.si ise sürümleri kullanmaya teşvik ediyor yani?
Sen beni tamamen yanlış anlamışsın :) Oyun ilk halinde nasıldı ? Odun kırarak ev yaparak madene inerek canavarlarla savaşılıyordu değilmi ? Şirket sadece o zamanları geri getirmek istiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...