minecraft 1.12

1. Caner07ant

SkyLord olma skripti ile oyuncular spam yapıyor..

Öncelikle merhabalar, elimdeki bu skript ile oyuncular /c den skylord görevi yaptıkları sürece /skylord komutu ile Skylord olabiliyorlar ama bazı oyuncular var Spam yapıp duruyorlar muteliyken vs. Şimdi skylorddan başka üst rütbelerde koyacağım için, bu yüzden oyuncular istediği rütbelere...
  2. gunwiggle

Minecraft 1.12.2 Modları

Minecraft 1.12.2 Modları Minecraft'ta eğlenmenin birçok yolu vardır. Bu yöntemler sana yetebilir fakat Minecraft'ı 2 kat daha eğlenceli ve gerçekçi yapan yöntemlerden biri modlardır. Hadi gelin Minecraft'ın mevcut olan son sürümü 1.12.2 modlarına yakından bakalım! Selamlar millet, oyununuza...
  3. Pluginsel

Minecraft 1.12.x için Mansion, Piramit & Orman Tapınağı seed kodları

Selam dostlar! Bugün Minecraft 1.12.x sürümü için Mansion, Piramit & Orman Tapınağı biyomlarının seed kodlarını paylaşacağım. Seed kodları farklı bir siteden alınmıştır ama test ettim ve çalışıyorlar. Mansion Seed Kodu: 113560767 Mansion seed kodunun bir görüntüsü; Piramit Seed Kodu...
  4. Gloin

Minecraft 1.12 2 Tane Köy Seed

Hi guyyss kadim dostlarım.Bugün yine farklı olmayan bir konu ile karşınızdayım.Seedlere geçelim. Seed de doğduğunuz zaman yürüdüğünüz an karşınızda bir köy olucak. Doğdumuz yerin arka tarafındaki ormana giderkende bir köy var ama belki bulamazsınız diye ben kodunu veriyim. /tp 126 65 324
  5. AdexTR

Güncelleme Minecraft 1.12 Güncellemesi: Renklerin Dünyası!

Minecraft 1.12 Bilgisayar Sürümü Gökkuşağının ucundan merhabalar! Minecraft Güncellemeleri'ne, Minecraft Haberleri'ne bir süre ara vermiştim, şimdi tekrar karşınızdayım! Zerdeçal sarısı, şerbet kızılı, buz mavisi, zümrüt yeşili, tarçın kahverengisi, yumurta beyazı, sümbül lilası ve daha...
  6. AdexTR

Snapshot Minecraft Papağanlar, 1.12 İçin 17w13a Snapshot'ı!

Balta girmemiş ormanlardan selamlar getirdik! Minecraft 1.12 Sürümü'nün yeni özelliklerini bizlere sunan ikinci snapshot henüz yayınlandı! 1.12 için karşımıza çıkan Minecraft 17W06A Snapshot'ı yayınlandığında; bu ay için, yeni bir snapshotın yayınlanmasının da sözü verilmişti. Mojang, biz...
  7. Pluginsel

Minecraft SnapShot 17w13A > 1.12 Sürümünün İkinci SnapShot'u !

Papağan (Parrot) Açıklama : Minecraft'a sonun da uçan papağanlar eklenmiştir. Papağanları evcilleştirebiliyorsunuz. Bizi takip de edebiliyorlar. Sağ click ile omuzumuza alabiliyoruz. (atmak içinse zıplamak yetiyor) Etrafta ki sesleri taklit edebiliyorlar. Papağanlar orman da bulunuyor...
  8. Pluginsel

Minecraft 1.12 Sürümünde Neler Değişecek? İlk SnapShot Ne Zaman Yayınlanacak? - Detaylı Anlatım

Minecraft 1.12 Sürümünde Neler Eklenecek? - Yaratıcılık modunda eşyalarınızı kaydetme / geri yükleme - resimleri yerleştirirken "doğru" resim elde etmeyi kolaylaştırdı. - Banner ve yünlerin renkleri değiştirildi. Minecraft 1.12 Sürümünde Neler Değişecek (Onaylanmadı)? - Not bloğu için yeni not...