Minecon - Piyasada Olmayan Hikaye :D

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecon Yolculuk Bölüm 1 :
Steve MineCon'a Yolculuk Etmek İçin Sabırsızlanıyordu Ve MineCon Uçağı Geldi İçinde Notch Wardı Notch Herkezi Çagırdı Steve , Herobrine , Enderman , İnek , Koyun , Domuz , Vb Bütün Hepsini Topladı Ama Ancak 1000 Uçaka Sıgdılar Ve Yolculukda En Önceki Uçak Steve Ve Herobrine nin Olduğu Uçaktı Minecon a Buldular Ve Steve Ve Herobrine Dans Ettiler Sanki Barışmışlardı Ve Notch Hemen Uçaktan Aşşa Atlattırdı Ve Minecon Girişine Dogru Yöneldiler Ve Girdiler Sanki Etrafta Hep Melekler Wardi Minecraft a Çok Benziyodu Ama Zombi , İskelet , Örümcek Yoktu Sadece Zarar Werenlerden Creeper , Enderdragon Wardi Ve Hemen Odun Topladilar Steve Herobrine Grub Kurdu Ve birçok İnsan Toplayip Hemen İşe Başladilar Disney Land dan İnen Melekler Onlara 64 Tane Odun Verdiler Ve Geri Gittiler Notch Bu Oyunu İyi Düşünmüşüm Der Ve O Anda Mojang Ofisine Gider Ve Derki Minecon Harika herkes Minecon Oynucak Efendim Yani şu an Bilem Minecon u 990 Kişi Premium Almış Daha 1 Saat Önce Açılan Oyunu Bukadar Kişi Aldığına Göre Bu Şirket Harika İlerliyor Der Ve O Anda Herkes Mineconda Neler War Bilmezler

Arkadaşlar Bundan Sonraki 2 Bölüm Çok Çok Çok Uzun Olcaktır Ama Yorum Gelmesse 2. Bölüm Gelmiyecektir. Minecon'a Yolculuk Bölüm 2 : Evet Doğru Görüyorsunuz 2 Bölüm Geldi. Herobrine Herzamanki Gibi Kötülük Peşinde Değildi Ama Bunu Steve Kötülük Yapıcak Sandı Ve Onu Maden Kazarken İtti Ve Gözünü Yaktı Üzerini Kapatıp Nether'e İtti Ve Nether'den Çıktığı Olmadı.
Steve Endişeliydi Çünkü Herobrine Ya Geri Gelip Öcünü Alırsa Minecraft'daki Anılarını Hatırladı
Anısı : Bir Gün Notch Steve'nin Annesine Herobrine Yani Kardeşini Bebek'iken Steve'nin Annesine Windy'e Vermişti.Bir Gün Herobrine İle Steve Oyun Oynarken Steve Yanlışlıkla Herobrine'yi Düşürdü Herobrinenin Ayağı Yarıldı Ve Onu Affetti.1 Ay Sonra Yine Oynadı Ve Yine Oldu Büsefer Fazla Birşeyi Yoktu.

2 Ay Olmuştu Herobrine Geldi Ve Ocak Başında Oynarken Onu İtmişti Ve Herobrine Gözü Yanmıştı Notch Ona Minecon'a Gidince Sana Yeni Göz Vericem Demişti.
Steve Bu Anısını Hatırladı Ve Notch'un Yanına Gidip.Notch Kardeşini'nin Gözünü Yakıp Onu Nether'e İttim Umarım Ordan Çıkamaz
Notch : Neeeeee ! Sen Nediyorsun Biricik Kardeşimi Zarar Niye Verdin Der.
Steve : Üzgünüm Ama Hala Kötü Olur Sanıyordum.
Notch : Ben Onu Test'den Geçirdim İçinde 1 Tane Bilem Kötülük Yok.
Steve : Eminmisin O Makinen Pek Bilmeyebilir.
Notch : Senden İyi Bildiği Kesin !
Steve : Tamam Özür Dilerim.
Notch : Üzgünüm ! Ama Artık Ömür Boyu Gelecek Nesilimiz Düşman Olmak Zorunda.
Steve : Neden ? Ama Ben Kötü Değilim Onun Kötü Olduğunu Düşünemedim.
Notch : Akra Kabadra , Pumm Pumm Pumm
Steve : AAAHHHH

Aradan 2 Saat Geçer Ve
Steve : Ben Nerdeyim Burasıda Neresi Beni Kim Hapishaneye Attı.
Slenderman : SSssssSSSsssSSS.........

Aradan 5 Yıl Geçti Ve Steve Hapisten Çıktı.Notch Onu Çağırdı Ve Şöyle Seslendi.Sen Kardeşimi İttin İçinde Kötülük Yoktu Sonra Hapisde 5 YıL Geçirerek Hayal Kırıklığı Geçirdin.Evet Geçirdim Ama Şimdi O Kötü.Nasıl Hale Diyorsun Böyle.Bak Ben Onu İttim Ve

Benden Nefret Ediyor O Tarafından Kötü.Bunda Haklısın
Notch : Ama Şimdi Kardeşim Benden de Nefret Ediyo Olabilir.
Steve : SenLe Kan Düşmanıyız Konu Kapanmıştır !.
Notch : Tamam Sen İstedin..

Aradan 10 YıL Geçer.
Steve : Sonunda 10 YıLın Ardından Harika Bir Ev , Havuz , Şehir Kurabildim.
Notch : Evine , Şehrini Patlatıcammm
Steve : HeeHee Tabi
SSssSSSSssSSS
Steve : Lütfen Yapma.
Bummmmm
Steve 10 Yılın Ardından Minecon dan Çıkar Ve Orda Kalan Eşyalarla İdare Edinir.
Steve : Sonunda 30 Yılın Ardından Bu Ülkeyi Kurabildim.İyiki Yaşlanmıoruz Burda :)
Steve : Nether Portalı Görür Ve Herobrine'nin Geldiğini Görür Koşuşturur Elmas Setini Takar Kılıçını Alır Büyü Masası İle Büyüler Ve Onu Notch'un Önünde Ortadan 2 Ye Böler Sonunda Ölür Herobrine
SLeNDeRMaN : SsssSS Bunu YapmaK İsTemEzDin.
Steve : SeN KiMsiN ?
SLeNDeRMaN : Senin BabaNNN
Steve : Benim Babam Sen Değilsin.
SLeNDeRMaN : Senin Düşmanınım !
Steve : Büsefer Doğru Konuştun.
SLeNDeRMaN : EnderManLarın Babasıyım 45 Yaşında Tecrübeli Bir Canavarım
Steve : 5201 Yaşımdayım Tecrübeli Bir Savaşçı , Mimarım :)
SLeNDeRMaN : Heh Bukadar Yaşadın Ama Bu Gün Ölüceksin.
Steve : Tabi Tabi ( Adra Kadapra , Yok Olu Ver SLeNDeRMaN /gönder slenderman nether
Steve : Ben Büyücüyüm Demeyi Unuttum. :)

Steve Vs Jimmy Neutron
Steve : Sen Benim Denkim Değilsin
Jimmy : Evet Denkinim
Steve : Ben Bir büyücüyüm.
Jimmy : Büyü Diye bir şey Yok
Steve : Var. İzle

Jimmy : Göster

Steve : ( Adra Kadapra , /güclendir steve 10 )
Jimmy : AaaaAA Olamaz Gerçekten Öylesin.
Steve : Evet.
Jimmy : ama Beni yenemiceksin.
Steve : (Adra Kadapra , /gönder jimmy nether)
Steve : Paketledim Be Gülüm :)

Notch : Sen Neyapiyosun !
steve : seninde sonun geldi !
notch : Ney Yapacaksın ?
steve : göndercem seni 0 seviyeye
steve : (adra kadapra , /gönder notch 0)
notch : Aasdafadfsfasdsafafsgfasdad :D Hep Bunu Syölemek İstemiştim . Ben Dokunulmazım (adra kadapra , /gönder steve 0)
notch : nee olmuyor
steve : ben de dokunulmazım sen bu oyunu kurmadın sen sadece katıldın ve seni markus persons yaptı beni yapmalıydı sen 1000 yılın benim 6000 yılım oyunda :@
notch : ben daha ii bilirim bu işleri
steve : nedemessin.
notch : bak gel dost olalım seni ortak yapabilirim.
steve : peki ama ( herobrine , slenderman , jimmy bunları 0 seviyeye gönder de bu kötülüklerden kurtulalım.
notch : peki ( adra kadapra /gönder herobrine 0 , /gönder slenderman 0 , /gönder jimmy 0)

Notch : Gönderdim
Steve : Aslında Minecraft Ve MineCon U Bağlıyalım Hem Büyük Hem Güzel Olur Nedersin ?.
Notch : Peki

Dewam Edicekk!!1..

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
elbette devam edicek vede ben geri geldim tatilden dönmüştüm üyeliğimi arkadaşıma vermiştim.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş Paris'e Git Orda Minecon'a Bilet Al Orda Tüm Gün Gezin Öğrenirsin.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2 Bölüm Eklenmiştir .
İstek Gelirse 3 Bölüm Uzun Gelicek Yeni Kahramanlar Eklenmiştir 3 Bölümde.