Merhaba (Çok eskiden açmalıydım biliyorum :D)

Tario76_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin, forumda kalıcı olursun umarım.

Son düzenleme:

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adama inanma ya 4 yıl önce mc yoktu henüz survival test te bile çıkmamıştı :D (:D dan sonra sölediyim abartma) belki o zaman notch bile doğmamıştı :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddd
Notch 4 Yaşında Olsa MineCraft Olmazdı :D

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Birincisi ben 2009'da oyunun başladığına katılıyorum ikincisi ise buranın sohbet yeri olmadığını hatırlatayım. İlk defa bir foruma katılanlardan iseniz lafım yok. Konu dışı konuşmayalım lütfen.

Merhaba arkadaşlar ben bu forum açıldığından beri burdaydım a.ma ruh gibiyim beni forumun %98 lik kısmı tanımaz.Redstone uzmanıyım.Minecraft ı 1.2 beta dan beri oynuyorum.XBOX 360 ım var a.ma minecraft yok :D.Minecraftim Premium.Asla çakma oyna.m.**.GTA 5 im var .Adminlik deneyimim yok :D Bazı ada.mlar gördüm 4 yıldır oynuyorum diyorlar.Sonra ada.mları sw ye çağırıyorum bir şey bildikleri yok.İnşallah beni tanıyanlarda öyle değildir.İyi Forumlar.

Bende de daha yeni 2 ay oldu katılalı Minecraft hakkında az çok şey biliyorum. Şimdiden dünyaca popüler bir oyunun başından beri takip etmeniz oldukça iyi bir şey olmalı. Tabi oyunda popüler olduktan sonra kendini beğenmişleri de çıkar prolarıda. Tekrar hoşgeldin forumumuza, size de iyi forumlar.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Birincisi ben 2009'da oyunun başladığına katılıyorum ikincisi ise buranın sohbet yeri olmadığını hatırlatayım. İlk defa bir foruma katılanlardan iseniz lafım yok. Konu dışı konuşmayalım lütfen.

Bende de daha yeni 2 ay oldu katılalı Minecraft hakkında az çok şey biliyorum. Şimdiden dünyaca popüler bir oyunun başından beri takip etmeniz oldukça iyi bir şey olmalı. Tabi oyunda popüler olduktan sonra kendini beğenmişleri de çıkar prolarıda. Tekrar hoşgeldin forumumuza, size de iyi forumlar.
Bunu aslında senin açman gerek.