Merhaba (Çok eskiden açmalıydım biliyorum :D)

Jhonnytesttr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bu forum açıldığından beri burdaydım a.ma ruh gibiyim beni forumun %98 lik kısmı tanımaz.Redstone uzmanıyım.Minecraft ı 1.2 beta dan beri oynuyorum.XBOX 360 ım var a.ma minecraft yok :D.Minecraftim Premium.Asla çakma oyna.m.**.GTA 5 im var .Adminlik deneyimim yok :D Bazı ada.mlar gördüm 4 yıldır oynuyorum diyorlar.Sonra ada.mları sw ye çağırıyorum bir şey bildikleri yok.İnşallah beni tanıyanlarda öyle değildir.İyi Forumlar.

Son düzenleme:

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bu forum açıldığından beri burdaydım ama ruh gibiyim beni forumun %98 lik kısmı tanımaz.Redstone uzmanıyım.Minecraft ı 1.2 beta dan beri oynuyorum.XBOX 360 ım var ama minecraft yok :D.Minecraftim Premium.Asla çakma oynamam.GTA 5 im var .Adminlik deneyimim yok :D Bazı adamlar gördüm 4 yıldır oynuyorum diyorlar.Sonra adamları sw ye çağırıyorum bir şey bildikleri yok.İnşallah beni tanıyanlarda öyle değildir.İyi Forumlar.
4 yıl önce MC varmıydı ?:iskelet:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4 yıl önce MC varmıydı ?:iskelet:
adama inanma ya 4 yıl önce mc yoktu henüz survival test te bile çıkmamıştı :D (:D dan sonra sölediyim abartma) belki o zaman notch bile doğmamıştı :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddd

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft 16 Mayıs 2009'da betadaydı ? yanılmıyorum inş ?