Meginhard Roleplay - http://meginhard-roleplay.com/

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu saptırmayın

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0

Şuanda burdaki rolcü ortamı canlıysa tutar. Ortamda rol yapacak şevk olacak ki tutsun.

Oyuncu mevcut olup bir süre rol yapmak ayrı, tutmak ayrı. Evet var olan kitle tabi ki gelecektir. Ama şunu unutma ki 2 hafta içerisinde o kitleden sadece seçkin bazı insanlar kalacak ve yavaşça oyuncu sayısı azalacak. Rol yaparsınız, eğlenirsiniz ama sunucu tutmayacak bu gerçek. O kadar emeğin boşa gitmesi şahsen benim moralimi bozuyor ve bana zamanımı boşa harcamış olarak hissettiriyor. Ama açabilirseniz belki gelir rol yaparım orası ayrı.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuncu mevcut olup bir süre rol yapmak ayrı, tutmak ayrı. Evet var olan kitle tabi ki gelecektir. Ama şunu unutma ki 2 hafta içerisinde o kitleden sadece seçkin bazı insanlar kalacak ve yavaşça oyuncu sayısı azalacak. Rol yaparsınız, eğlenirsiniz ama sunucu tutmayacak bu gerçek. O kadar emeğin boşa gitmesi şahsen benim moralimi bozuyor ve bana zamanımı boşa harcamış olarak hissettiriyor. Ama açabilirseniz belki gelir rol yaparım orası ayrı.
Haklı olabilirsin, söylediklerin doğru elbet. Fakat biz zaten kendi çapımızda rol yapmak isteseydik Hamachi ağını kurardık, benim arkadaşlarım dışında bu sunucuda rol çıkartabileceğim bize ek olarak on kişi olsa bile rol çıkartmaya çalışıp herkesi bir ortamda toplayarak rol yaparız. O bile bize yeter yani.

Gryphona

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler birbirinizi yemeyi kezsenize, çocukmusunuz lan siz?(hani semt abisi gibi girdim)

Oyuncuları mağarasından çıkarmayı becerirseniz çıkar rol niye çıkmasın. :D Bide değişik yapıcam diye batırmayın, klasik bir sunucu açın bence. Biz çok değişik denedik, olmadı. En son zaten Bora'nın çöl sunucusu doğru düzgün iş yapmıştı. Ben gelirim açıldığında, ticaret yapıcam full, sıkıldım maymun rollerinden falan.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Apartman sistemini yanlış anlayan arkadaşlar adına,

Arkadaşlar. Apartman sisteminde bir tabela olacak, oraya sağ tıkladığınız zaman sistem sizi apartman dairesinin içine TPleyecek. Yani kapıyı sağ tıkla açıp içeri girmeyeceksiniz, tabeladan direk içeri teleport olacaksınız. Teleport olduğunuz apartmanın içi, normal rol yapılan yerden baya uzakta olacak ve IC ortamdan bağımsız olacak. Havada duracak ve SADECE ORALAR WG'li olacak. Yani herhangi başka bir yer olmayacak. Bu da oyun başında apartmanlar aktif olacağı için rol ortamındaki chatlog kargaşasını bitirmek niyetine yazılmış bir skripttir. Bunu yanlış anlayan arkadaşların gelip servera faction tabiri vurmamasını arz ederiz. İyi günler.

Son düzenleme:

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Karakter başvuruları açıldı, forumdan başvurabilirsiniz.

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar bu saatten sonra diyecek fazla bir şey yok ayrıca başvurular açık