MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

GuidoTec

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Amma güvenmişin rehbere :D Sunucunun elleri UstaRehberde desene... Hem seçtiğin adamlara dikkat et. @JinQ78 az özen ver be kardeşim şu sunucuya
Aynen... İnşallah yorumları dikkate alırda kaldırır. Burada sunucuyu kötülemek istemiyorum. Sadece doğruları söyleyerek sunucuya özen vermen gerektiğini düşünüyorum, ve hatalrını düzeltmeyi

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Ohoo kurucu yalan söylüyor. UstaRehber'lerde olan özellikler;

1- Repair All
2- Jail
3- Kick
4- Hile Kullanıp Ban Veya Jail Yememek

Adamla ws atıyorum adam bana kick atıyor boş yere ve itemlerim gidiyor. Jail atıyor. Viplerden bile daha avantajlı. Bana kurucu, ustarehberlerde öyle bir şey yok dedi ve var ? Para için annesini verebilecek bir kurucu mevcut.
Bu özellikleri @MemduhB @Kralimben @Sergunkorowakurwa @SnKaan @JinQ78 bunları eleştiriniz. @JinQ78 Kaldırmayı düşünüyormusun ??

Birde, CaptainSelim diye bir kurucu beni arkadaşlarının yanına çekiyor görünmezken ve orada ölüyorum 3 kişini arasında adamın hile videosu var videoyu çeken biz jail yiyen biz ?? Adalet %0. Yemin ederim hayatımda gördüğüm en ilgisiz yetkilier ve en gereksiz yetkiler. Bana Jitter Click yaptığım için jail attılar o derece :/
Ben niye etiketlendim?

JinQ78

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz online durumda fakat Alt Alan Adı yani Mechanichcraft.minecraft.to IP'si bir süre devre dışı

Bu IP ile bağlanmanızı öneririm : 5.62.126.60:12200[DOUBLEPOST=1423652275,1423652185][/DOUBLEPOST]
Ohoo kurucu yalan söylüyor. UstaRehber'lerde olan özellikler;

1- Repair All
2- Jail
3- Kick
4- Hile Kullanıp Ban Veya Jail Yememek

Adamla ws atıyorum adam bana kick atıyor boş yere ve itemlerim gidiyor. Jail atıyor. Viplerden bile daha avantajlı. Bana kurucu, ustarehberlerde öyle bir şey yok dedi ve var ? Para için annesini verebilecek bir kurucu mevcut.
Bu özellikleri @MemduhB @Kralimben @Sergunkorowakurwa @SnKaan @JinQ78 bunları eleştiriniz. @JinQ78 Kaldırmayı düşünüyormusun ??

Birde, CaptainSelim diye bir kurucu beni arkadaşlarının yanına çekiyor görünmezken ve orada ölüyorum 3 kişini arasında adamın hile videosu var videoyu çeken biz jail yiyen biz ?? Adalet %0. Yemin ederim hayatımda gördüğüm en ilgisiz yetkilier ve en gereksiz yetkiler. Bana Jitter Click yaptığım için jail attılar o derece :/
Kardeş UstaRehberde Jail ve Kick Yetkileri yok vede Savaş sırasında sana kick atamaz çünki hiçbir komutu kullanamaz savaşdan çıkana kadar.
Serverde UstaRehber Grubunu kaldırdık zaten ama ben ginede söyleyim dedim[DOUBLEPOST=1423652343][/DOUBLEPOST]
Aynen... İnşallah yorumları dikkate alırda kaldırır. Burada sunucuyu kötülemek istemiyorum. Sadece doğruları söyleyerek sunucuya özen vermen gerektiğini düşünüyorum, ve hatalrını düzeltmeyi
Dikkate alındı UstaRehber Grubu silindi. Ve Alımlar Gözden Geçirilecek.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz online durumda fakat Alt Alan Adı yani Mechanichcraft.minecraft.to IP'si bir süre devre dışı

Bu IP ile bağlanmanızı öneririm : 5.62.126.60:12200[DOUBLEPOST=1423652275,1423652185][/DOUBLEPOST]
Kardeş UstaRehberde Jail ve Kick Yetkileri yok vede Savaş sırasında sana kick atamaz çünki hiçbir komutu kullanamaz savaşdan çıkana kadar.
Serverde UstaRehber Grubunu kaldırdık zaten ama ben ginede söyleyim dedim[DOUBLEPOST=1423652343][/DOUBLEPOST]
Dikkate alındı UstaRehber Grubu silindi. Ve Alımlar Gözden Geçirilecek.
Sunucuya bağlanmıyor?

JinQ78

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rütbe sisteminden dolayı bi süre bakıma almışdık o yüzdendir

Edwin...

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server baya güzel ve eğlenceli TntRun,Spleef,Petler baya sarıyor gelmenizi tavsiye ederim.
Iyı Oyunlar

JinQ78

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sorunu çözdük makinemizi taşıdık ve bi sıkıntı yok şuanda girip oynayabilirsiniz.

IP : MechanichCraft.minecraft.to

Edwin...

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rütbelerin geldiği iyi olmuş umarım gelenler beğenir.
Iyı Oyunlar...

TR_Fredy_TR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardesim Ultimirr de edit var İlgilenirsen sevinirim. 5 kalp çakıyor P4 e :o

Son düzenleme: