MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

Fatih Yavuz Yücel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şuanda açık 1-2 plugin yüzünden lag veya çökme sorunu oluyor pluginleri tesbit edip düzenliyeceğiz.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 yıl sonra mechanichcrafta girdim yavuz hiç deişmemissin yine servere bi kere girdiğin yok yetkililere baksana serverin yarısı banlandı klanımda arkadaşım kalmadı HoseHd diye birine rehberlik vermissin onun sayesinde ban yedim bi de house suçlu çıktı jaile atmadılar sonra hile yüzünden onu banladılar bi ilgilen lütfen banımı açarsana sevinirim Nick:Bead210

GuidoTec

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fatih Yavuz abi sonunda be :) ben ardaloki hatırlıyorsundur... Deadpker ide çağırcam[DOUBLEPOST=1422560342,1422560014][/DOUBLEPOST]Abi sunucu açık ama 4 kişilik ??

JinQ78

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1423131627,1423131575][/DOUBLEPOST]
Fatih Yavuz abi sonunda be :) ben ardaloki hatırlıyorsundur... Deadpker ide çağırcam[DOUBLEPOST=1422560342,1422560014][/DOUBLEPOST]Abi sunucu açık ama 4 kişilik ??
Sunucu açık ve beta 24 kişilik yarın yükseltilicek zaten

GuidoTec

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm kadarıyla yetkililer ilgisiz... 2 Sattir Sayılı İP ne diyorum cevap veren yok arkadaşımda harfli İP ye girmiyor. Sayılı İP yi verirseniz sevinirim...

JinQ78

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm kadarıyla yetkililer ilgisiz... 2 Sattir Sayılı İP ne diyorum cevap veren yok arkadaşımda harfli İP ye girmiyor. Sayılı İP yi verirseniz sevinirim...
Kısa süreliğine ip'miz iptal yerine bu ip'den girebilirsiniz
5.62.126.60:12200

EsaddncTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
niye geceleri serverı stopluyosunuz

JinQ78

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Geceleri stoplamıyoruz sadece dün gece saat 2 civarı ben bakıma aldım ve 3-4 arası tekrar açdım

GuidoTec

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ohoo kurucu yalan söylüyor. UstaRehber'lerde olan özellikler;

1- Repair All
2- Jail
3- Kick
4- Hile Kullanıp Ban Veya Jail Yememek

Adamla ws atıyorum adam bana kick atıyor boş yere ve itemlerim gidiyor. Jail atıyor. Viplerden bile daha avantajlı. Bana kurucu, ustarehberlerde öyle bir şey yok dedi ve var ? Para için annesini verebilecek bir kurucu mevcut.
Bu özellikleri @MemduhB @Kralimben @Sergunkorowakurwa @SnKaan @JinQ78 bunları eleştiriniz. @JinQ78 Kaldırmayı düşünüyormusun ??

Birde, CaptainSelim diye bir kurucu beni arkadaşlarının yanına çekiyor görünmezken ve orada ölüyorum 3 kişini arasında adamın hile videosu var videoyu çeken biz jail yiyen biz ?? Adalet %0. Yemin ederim hayatımda gördüğüm en ilgisiz yetkilier ve en gereksiz yetkiler. Bana Jitter Click yaptığım için jail attılar o derece :/

Son düzenleme:

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Amma güvenmişin rehbere :D Sunucunun elleri UstaRehberde desene... Hem seçtiğin adamlara dikkat et. @JinQ78 az özen ver be kardeşim şu sunucuya