| mc.FLIGHTPVP.com | Orijinal | Boss | Topluluk | Ekonomi | Event | Orta Zorluk (DENE!)

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ρυɔıʟσ

Seni biliyoruz. Daha önce problemli olduğumuz bir sunucunun yetkilisiydin. Gereksiz yere sunucuya giriş yaptın, ne amaçla geldiğini bilmiyorum fakat dalga geçmek için geldiğin çok açık. Az önce küfür ettiğini unuttun sanırım? Küfür ile muhatap bulamazsın. Bu her yerde böyledir. Buraya sansürlü bir şekilde koyuyorum, umarım başka sunucuları da bu şekilde rahatsız etmezsin o arkadaşınla. Artık gerçekten bıktım böyle insanlardan. Yabancıların açtığı sunucularda böyle saçma sapan sorunlar olmuyor. Türkiye'de sunucu açılmaz. Ben bunu anladım. Size özenen, tek bir problemde küfürünü argosunu basan, dalga geçmeye gelen oyuncular bitmemiş. Ayrıca, "bir an önce yapalım bitsin ile olmuyor bu işler" gibi bir şey kullanmanı hiç anlayamadım, sunucuda emek var ve başkalarına benzemeyiz. Biz burada güzel bir topluluk oluşturmaya çalışıyoruz. 10 kişiyi idare edemiyor muşuz! :ha: Senin yönetici olduğun sunuculardaki toplam oyuncu sayısından çok bir topluluğu yönettik biz zamanında.

Bu resmi görenler ne söylediğini anlamayacak fakat sen ne dediğini biliyorsun. Sırf çamur atmak için sunucuya gelip yasaklanıyorsun, laf yapıyorsun şimdi de. Biraz saygı, gerçekten. Çocuklaşmayın.

Son düzenleme:

VevoTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Trophy isimli oyuncu neden banlandı peki? Kendisi kuzenim olur?

Not: Pudilo arkadaşımız resimi yanlış koymuş. O benim kuzenime yazılan yazıdır.

Nejoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda 10 kişiyi idare edemiyorsunuz ama buna karşılık daha fazla oyuncu bekliyorsunuz , yöneticinize 10 dakikada 1 cümle söyleyebildim anca onada cevap alamadık haliyle . Ek olarak sunucu açıyorsanız biraz daha özenli olun bir an önce yapalım bitsin gitsin ile olmuyor bu işler .

Şerbeti ...
Gecenin bu saati gelip bizi baltalamaya çalışman gerçekten insanı hayret ettiriyor lakin biz böyle olayları çok gördük 3.sezondur Minecraft Sunucusu kuruyoruz ve taşlayan da çok oldu kıskanan da sana bir laf söyleyeyim hem tecrübe olur hem hayat felsefen gelişir , bir şeyler aklında oluşur "Bizi Kıskananların sayısı, becerilerimizi doğrular " bu sözü hiçbir zaman unutma gerek iş hayatında gerek gerçek yaşamında yoksa çok zorluk çekersin . Bu sefer gol değil maalesef :( Saygılarımla.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@VevoTR

Evet ilk olarak aynen öyle yanlış koymuş resmi. Bir el atıp düzeltsin onu. Ayrıca sen de şu an yazdıklarımı okumadan Pudilo'ya verdiğim cevabı bir oku lütfen.

Kuzenin mi? :o İsmi Troper'di. İsmini tam bilmediğine göre cevap belli zaten. Kuzenin olduğunu pek sanmıyorum fakat birlikte gelip bir şey yapılacağı belliydi zaten. Mesaj görme (socialspy) modu açıkken "skype" yazması her şeyi açıklıyordu. Yeterli mi? Lütfen gereğinden fazla uzamasın Pudilo'nun ve arkadaşının her kimse gelip böyle şeyler yaptıktan sonra buraya ilginç şeyler yazması büyük bir olaya dönmesin.

VevoTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kuzenim olup olmadığınmı sana inandırmak zorunda değilim. Pudilo ile hala muhabbetim var. Kendisi sunucuya girmişti ve KUZENIM oyunu oynarken birden onun adını gördüm ve 'Skype' yazıp sohbet etmek istedim. Ayrıca ismini yanlış yazabilirim. Gayet normal bir şey.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kuzenim olup olmadığınmı sana inandırmak zorunda değilim. Pudilo ile hala muhabbetim var. Kendisi sunucuya girmişti ve KUZENIM oyunu oynarken birden onun adını gördüm ve 'Skype' yazıp sohbet etmek istedim. Ayrıca ismini yanlış yazabilirim. Gayet normal bir şey.

Ben neyin ne olduğunu biliyorum evet haklısın inandırmak zorunda değilsin ama çok açık dostum. Kuzeninle birlikte gece bizim sunucumuzda oynuyordun ve bir anda Pudilo girdi! Vay hocam tesadüfe bak hele! Neyse dediğim gibi Pudilo çamur atmadan önce biraz düşünecekti. Ayrıca neden diğer söylediklerime cevap alamıyorum? Gerçekten hadi uzatmayalım. Yaptığınız yanlışları bu tür şeylerle düzeltmeye çalışmayın.[DOUBLEPOST=1407423748,1407279757][/DOUBLEPOST]Güncel.

Son düzenleme:

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim serveriniz çok güzel emek vermissiniz vip özellikleri falan çok iyi şu lapis kaldırsanız güzel olurdu :) bu ara çok doğru söylüyorsun türkiyede server açılmaz çoluk çocuk dolu ben portlu server kurmuştum serverima biri gelmişti bana dediği şey "mal bebe benim server seninkine bin basar" bu nedir arkadaşım ya tiksiniyorum artık minecrafttan soğutuyorlar

Nejoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim serveriniz çok güzel emek vermissiniz vip özellikleri falan çok iyi şu lapis kaldırsanız güzel olurdu :) bu ara çok doğru söylüyorsun türkiyede server açılmaz çoluk çocuk dolu ben portlu server kurmuştum serverima biri gelmişti bana dediği şey "mal bebe benim server seninkine bin basar" bu nedir arkadaşım ya tiksiniyorum artık minecrafttan soğutuyorlar
Aynen öyle dostum, Eski Minecraftçıların hepsi maziye karıştı şimdikilerin egosu ağırlık yapıyor buda bizleri oyundan soğutuyor .

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam oyuna geliyor "lapisi kaldırın bir ilk siz olun :))))" diyor. Evet lapisi sevmediğimiz bir gerçek fakat aklımızı çelmeye çalışıyor. Kaldıralım da sunucu batsın hesabı. Bu arada @_GooDeR_ yorumun için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1407606715,1407512775][/DOUBLEPOST]Güncel.[DOUBLEPOST=1407677502][/DOUBLEPOST]Güncel.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, öncelikle mesajın için teşekkür ederim. Şimdi durum şöyle, bir Essentials, bir WorldGuard bunları herkes bilir. Ben eklenti yazdım demiyorum. Bukkit üzerinden ya da google üzerinden arattığımda zor bulunan eklentiler sunucumuzda yüklü bu durumu anlatmaya çalıştım. Yoksa bazı eklentiler hiçbir sunucuda yok. Olabilir fakat çok nadir diye düşünüyorum. Hani kendimizi de fazla büyük görüyorum demiyorum, umarım yanlış anlamazsın :) İyi forumlar.[DOUBLEPOST=1406109047,1406092233][/DOUBLEPOST]Güncel.
Ben o bugu kapatmayı biliyorum şimdi dinnerbone'nin server status tool adlı bir aracı var ve buradan sunucu bilgilerine ulaşabiliyorlar. server.properties dosyasından enable-query = true değerini enable-query = false yapın sunucuya botlar ulaşamaz... Botlardan kastım sunucudan bilgi çeken (pluginler vs.) botlar.