| mc.FLIGHTPVP.com | Orijinal | Boss | Topluluk | Ekonomi | Event | Orta Zorluk (DENE!)

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Biz kimiz?
Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz.
Sunucumuz 2011 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu ziyaret etti, görüş ve önerileri alındı, her geçen gün yeni bir güncelleme getirildi. Ve kısa zamanda sevilen bir sunucu haline geldik. Türkiye'de çoğu kişi bizi tanımasa da eski oyuncularımız gayet iyi bilir, Flight PVP macerası hiçbir şekilde sona ermez. Elbette böyle bir sunucuya özenen başka insanlar da oldu, belki de "bize özel" dediğimiz şeyler başka sunuculara uyarlandı. Fakat herkesin bildiği gibi, "Taklitler aslını yaşatır!"

Sunucuyu açma amacımız ne?
1.0 ve 2.0 dönemlerinde olduğu gibi Minecraft oyuncularına daha iyi bir deneyim yaşatmak, eğlenceli bir ortam ve güzel bir topluluk oluşturmaktır. Ayrıca oyunu amacından saptıran sunucular çoğaldı, biz de bu durumu düzeltmek istedik. (Asla VIP üyelik alan oyuncular için "viphammadde" denilen saçmalık ve edit satışı yoktur.)

IP Adresi
mc.flightpvp.com
217.198.134.174

Versiyon
Herhangi bir 1.7 versiyonu ile sunucuya giriş yapılabilir. (1.7.2, 1.7.4, 1.7.5, 1.7.9, 1.7.10)

Kit Menüsü

Bilgi Menüsü

Efekt Menüsü

Işınlanma Noktaları Menüsü

Meslekler

PVP Kralları

Bu da ne? Eskilerden bir oyuncu listesi! Teşekkürler dostlar!

Son düzenleme:

VevoTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.

Son düzenleme:

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu, tavsiye ederim :)

Teşekkürler, sizinki de öyle.

Arkadaşlar sunucuya gelip bir tane komut bulup tüm pluginleri görüp sonra bana "açık var bebe" diyen arkadaşa sordum, ne yapacaksın diye. Lazım olanları kendi sunucusuna kuracakmış. Sonra "Haritanızı çalayım mı?" dedi. IP yasaklama aldı fakat ben bu olayları anlamıyorum. Türkiye'de Minecraft ne hale geldi? Benim araştırarak bulduğum özenle hazırladığım pluginleri geçtim, haritamızı ne yapacaksın? Bu tür insanlar cezalarını hak ediyorlar. Nasıl bir şeyle önlem alacağımızı şaşırdık.

Son düzenleme:

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Öğle saatlerinde 30 ve üstüne ulaşıyor. Dediğimiz gibi herkes tanıtım konumuzu görmüyor, yeterince reklam olmuyor. Eskiden çok fazla sunucu yoktu, 60 kişiyi rahat geçiyorduk, çok güzel ve huzurlu bir ortam vardı.

Son düzenleme:

capmcburger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öğle saatlerinde 30 ve üstüne ulaşıyor. Dediğimiz gibi herkes tanıtım konumuzu görmüyor, yeterince reklam olmuyor. Eskiden çok fazla sunucu yoktu, 60 kişiyi rahat geçiyorduk, çok güzel ve huzurlu bir ortam vardı.
Yalan söylüyo ! Ne zaman servere gitsem herkeze küfür ediyo arkadaşlarına edit item veriyo !

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalan söylüyo ! Ne zaman servere gitsem herkeze küfür ediyo arkadaşlarına edit item veriyo !

Hahaha! Güldürdün. Asıl sen yalan söylüyorsun. Kanıtın var mı? Neye dayanıyorsun? Böyle güzel bir sunucu yapıyorsak biz, senin dediğin şeyleri yapmayız, yapamayız! Devam edersen rapor edeceğim mesajını saygısızlaşma, dürüst ol. Yok öyle bir durum. Hadi arkadaşlar denemek için gelin de şu arkadaşın yalanını görelim. Ben kolay kolay küfür etmem. Edit eşya da zaten eklenti ayarlarından kapalı, dalga geçme benle.

Son düzenleme:

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
San ki Bir Konunuz Daha Vardı ...

Evet fakat başka arkadaşlar post kasmak niyetiyle konuya giriş yaptığı için uyarı aldıktan sonra konumuz arşive taşındı.
[DOUBLEPOST=1405794588,1405784108][/DOUBLEPOST]Güncel.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet fakat başka arkadaşlar post kasmak niyetiyle konuya giriş yaptığı için uyarı aldıktan sonra konumuz arşive taşındı.
[DOUBLEPOST=1405794588,1405784108][/DOUBLEPOST]Güncel.
Konunuzu en az 12 saatte bir güncel tutabilirsiniz. Aksi taktirde konu arşive taşınır.

Perchlorate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, sizinki de öyle.

Arkadaşlar sunucuya gelip bir tane komut bulup tüm pluginleri görüp sonra bana "açık var bebe" diyen arkadaşa sordum, ne yapacaksın diye. Lazım olanları kendi sunucusuna kuracakmış. Sonra "Haritanızı çalayım mı?" dedi. IP yasaklama aldı fakat ben bu olayları anlamıyorum. Türkiye'de Minecraft ne hale geldi? Benim araştırarak bulduğum özenle hazırladığım pluginleri geçtim, haritamızı ne yapacaksın? Bu tür insanlar cezalarını hak ediyorlar. Nasıl bir şeyle önlem alacağımızı şaşırdık.
Minecraft artik coluk cocugun oyuncagi olmus durumda.. banada geldiler pluginlerini gorebiliyorum tarzında... anlamadigim sey su sen benim pluginlerimi gorupte napacaksin zaten ben bunları dev bukkitten indirdim, serverdakinin aynisi ordada var.. bazen bu arkadaslarin kafasini yasamak istiyorum kendi kendime...

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft artik coluk cocugun oyuncagi olmus durumda.. banada geldiler pluginlerini gorebiliyorum tarzında... anlamadigim sey su sen benim pluginlerimi gorupte napacaksin zaten ben bunları dev bukkitten indirdim, serverdakinin aynisi ordada var.. bazen bu arkadaslarin kafasini yasamak istiyorum kendi kendime...

Söylediklerimden anlayan birileri varmış vay be :) Yapacak bir şey yok dediğin gibi...

ByGreat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarla serveri inceledik,bence emek verilmiş,oynanabilecek bir server,tavsiye ederim !

ByGreat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben tşk ederim bu zamanda böyle server kolay bulunmuyor .. Başarılar.