MassiveMine | Global Minigames Sunucusu | ONLINE

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
konuyu silebiliriz yeni konu dizaynı ile yeni videolar yeni süper konu gelecek.
@Fujia silebilir misin ? Teşekkürler.

Son düzenleme:

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Premıum Sunucu Açmışsınzı İyi Güzelde Önceden Oyuncu Toplamanız LAZIMDI. Şimdik Sunucu 2-3 Hafta Bomboş Kalacak Sonra Duyanlar Gelir. Crack Olsaydı şu an Sunucu Dolup Taşmıştı. Aslında Sizde SonOyuncu Gibi Mobil Destekli Bir Sunucu Yapabilirsiniz Hem Gereksiz Çar Açımı Olmaz. Hemde O 9 Yaşındaki Kardeşlerimizde Sunucya Giremez. Sunucu Cidden Çok Güzel Ama Premıum Olduğundan Oyuncu Sayısı Şuanlık Cidden Az. Oyuncu Sayısının Fazla Olmasını Vede Sunucunun Parasını Çıkartmak İstiyorsanız Premıum-Crack Meselesini Tekrardan Düşünmenizi Tafsiye Ederim. Yoksa Cidden Sunucunun Parasını Çıkaramazsınız Şimdiden Söliyim İyi Günler, İyi Oyunlar, İyi Forumlar. ^,^

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevmedim Beğenmedim dandirik *_*

Şaka şaka bakmadım daha bakınca söylerim

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu,MassiveMine ekibini tebrik ederim.

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nipper kardeşimize tamamen katılıyorum.Mobil destekli bir sunucu daha mantıklı.Ben 16 yaşındayım,Premium'um yok ve bu güzel servere giremiyorum.Premium almayı düşündüm ama bir oyun için 60 TL ödemek açıkcası benim zoruma gider.Önerileri lütfen gözden geçirin.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nipper kardeşimize tamamen katılıyorum.Mobil destekli bir sunucu daha mantıklı.Ben 16 yaşındayım,Premium'um yok ve bu güzel servere giremiyorum.Premium almayı düşündüm ama bir oyun için 60 TL ödemek açıkcası benim zoruma gider.Önerileri lütfen gözden geçirin.
"Premium almayı düşündüm ama bir oyun için 60 TL ödemek açıkcası benim zoruma gider."
Sonunda benim gibi düşünen biri ^_^

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Global" bir büyük kapsamlı minigames sunucusunun crack olmasını bekleyemeyiz. Birçok ülkeden girecek olan kardeşlerimiz sayesinde o yerler tıka basa dolacakken crack ile bu yapıldığında büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Bunların başında da makinenin yetersizliği gelmekte. Premium olmasının bir diğer nedeni ise daha kaliteli bir ortam sağlanması. Biliyoruz ki 9 yaşındaki çocuk kolay kolay annesinden/babasından kredi kartını isteyemez. Ama telefon onayını onlardan habersiz de gerçekletirebilirler...

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Global" bir büyük kapsamlı minigames sunucusunun crack olmasını bekleyemeyiz. Birçok ülkeden girecek olan kardeşlerimiz sayesinde o yerler tıka basa dolacakken crack ile bu yapıldığında büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Bunların başında da makinenin yetersizliği gelmekte. Premium olmasının bir diğer nedeni ise daha kaliteli bir ortam sağlanması. Biliyoruz ki 9 yaşındaki çocuk kolay kolay annesinden/babasından kredi kartını isteyemez. Ama telefon onayını onlardan habersiz de gerçekletirebilirler...
Peki BU 9 Yaşındaki Kardeşlerimizin Annesinin Kaç Telefonu Yada Babasının Kaç Telefonu Olacakki Maksimum 2 Hesap Açabilir Hem Mobil Vede E Maill, TC Kimlik Numarası Olsa Asla Giremezde Bunlarda Olursa İnsan Çok Üşenir ^^

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki BU 9 Yaşındaki Kardeşlerimizin Annesinin Kaç Telefonu Yada Babasının Kaç Telefonu Olacakki Maksimum 2 Hesap Açabilir Hem Mobil Vede E Maill, TC Kimlik Numarası Olsa Asla Giremezde Bunlarda Olursa İnsan Çok Üşenir ^^
Kaliteli bir ortam için premium şart...

RememberMe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel fakat user sıkıntısı var userlerde gelicek çok güzel olucak :D

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Premium almayı düşündüm ama bir oyun için 60 TL ödemek açıkcası benim zoruma gider."
Sonunda benim gibi düşünen biri ^_^
bir site var 20tlye satıyor güvenilir :D ondan al bence serverler için alacaksan...
Ama en iyisi mojang'dan almaktır

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açıkcası ben premium alcak olsam sizin sunucu için değil çok daha kaliteli yabancı tanınmış sunucular için alırım Sonuçta en son 4 gün önce bakmıştım galiba 3 oyun modun var 3 oyun modun için premium alalım bu sunucuda oynayalım diye düşüneceklerini sanıyorsanız çok büyük hayallere kapılmışsın ah evladım aaaaah ah :(
evet globaliz şöyleyiz böyleyiz ayakları tutmadı. Şimdi sıra 2. aşamada cracked yapıp minecrafttürkün üstüne reklam almak tutma ihtimali yüksektir buda tutmazsa yine bir ronin projesi minecraftturkdede olduğu gibi ölüp gidecek.
Sunucu yapıları hoş. Ronin iiiiii iş yapmış

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin atmosferi süper ya :D Oynamaya değer