MassiveMine | Global Minigames Sunucusu | ONLINE

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Almak istiyorsanız gidin ama fiyatı çok yüksek diyorsanızda gidin yabancı sitelerden alın rus sitelerinden mesela plati.ru veya cddiski.ru linkleri almak istiyenler için paylaştım

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Almak istiyorsanız gidin ama fiyatı çok yüksek diyorsanızda gidin yabancı sitelerden alın rus sitelerinden mesela plati.ru veya cddiski.ru linkleri almak istiyenler için paylaştım
Tamam daha bu konu hakkında konuşmaya gerek yok sanırsam.Sunucu test aşamasında şu an HungerGames yüklüyoruz.

OutSpoken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş tamam anladım senin dediğini ortam güzel falan bir yana...Sen anne/babadan telefonu gizlice alıp bizden premium satın almamızı istiyorsun! Afedersin ama bu anne/baba özür dilerimmı ki çocuğun oyuna yüklü miktarda para yatırdığını anlamıyacak? Ayrıca bu server TR neden türk oyunculara bir ayrıcalık yapılmasınki?
TC kimlik sorgulama denen bi sistem var eğer 16- oyuncular girmesini istemiyorson kullanabilirsin.Keyfin bilir dahada bişi diyemem.
Adam sana gizlice mi al diyor? Zaten senin gibiler içine ediyor ortamın, bu yüzden premium bir sunucu açmışlar. Çok da iyi yapmışlar sonuna kadar arkalarındayım.

Açıkcası ben premium alcak olsam sizin sunucu için değil çok daha kaliteli yabancı tanınmış sunucular için alırım Sonuçta en son 4 gün önce bakmıştım galiba 3 oyun modun var 3 oyun modun için premium alalım bu sunucuda oynayalım diye düşüneceklerini sanıyorsanız çok büyük hayallere kapılmışsın ah evladım aaaaah ah :(
evet globaliz şöyleyiz böyleyiz ayakları tutmadı. Şimdi sıra 2. aşamada cracked yapıp minecrafttürkün üstüne reklam almak tutma ihtimali yüksektir buda tutmazsa yine bir ronin projesi minecraftturkdede olduğu gibi ölüp gidecek.
Sunucu yapıları hoş. Ronin iiiiii iş yapmış
Bu yüzden Türklerden çok nadiren kaliteli bir şeyler yapan insanlar çıkıyor, çünkü sizin gibileri hemen moralininin içine ediyorsunuz adamların. İstedikten sonra 10 TL'ye bile premium sunuculara giren bir hesap alabilirsin, tabi skini değişmez ismini sen belirleyemezsin vs. Adamların hayale kapıldığı falan yok, kaliteli bir şey yapmaya çalışmışlar, sen de bunu çekemeyip kötülemişsin. Helal olsun abi sonuna kadar arkanızdayım. Böylelerine rağmen hakim olabiliyorsunuz kendinize.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adam sana gizlice mi al diyor? Zaten senin gibiler içine ediyor ortamın, bu yüzden premium bir sunucu açmışlar. Çok da iyi yapmışlar sonuna kadar arkalarındayım.

Bu yüzden Türklerden çok nadiren kaliteli bir şeyler yapan insanlar çıkıyor, çünkü sizin gibileri hemen moralininin içine ediyorsunuz adamların. İstedikten sonra 10 TL'ye bile premium sunuculara giren bir hesap alabilirsin, tabi skini değişmez ismini sen belirleyemezsin vs. Adamların hayale kapıldığı falan yok, kaliteli bir şey yapmaya çalışmışlar, sen de bunu çekemeyip kötülemişsin. Helal olsun abi sonuna kadar arkanızdayım. Böylelerine rağmen hakim olabiliyorsunuz kendinize.

Saolun bizim de amacımız kaliteli bir sunucu açmak ve bazı oyuncuların gelip gidip küfretmesini istemiyoruz.Maalesef crack üyelerin geneli böyle.Moralimizin içine ettiklerini pek söylemem çünkü daha beta aşamasındayız. 3 oyun moduna 3 oyun modu daha eklendi süper bir reklam , konu hazırlandı(şuanki konu değil) ; youtuberlar ile konuşuldu. Yani daha MassiveMine başladı diyemeyiz.İlk gün bizim için önemliydi saolsunlar Sonoyuncu ekibi eksikliklerimizi söyledi.Onları tamamladık yeni oyunlar yükledik bugları en aza indirdik.şu an tek ihtiyacımız bize güvenmeniz.Bize güvendiğiniz taktirde iyi işler yapabileceğimize inanıyorum.