MassiveMine | Global Minigames Sunucusu | ONLINE

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Premıum Sunucu Açmışsınzı İyi Güzelde Önceden Oyuncu Toplamanız LAZIMDI. Şimdik Sunucu 2-3 Hafta Bomboş Kalacak Sonra Duyanlar Gelir. Crack Olsaydı şu an Sunucu Dolup Taşmıştı. Aslında Sizde SonOyuncu Gibi Mobil Destekli Bir Sunucu Yapabilirsiniz Hem Gereksiz Çar Açımı Olmaz. Hemde O 9 Yaşındaki Kardeşlerimizde Sunucya Giremez. Sunucu Cidden Çok Güzel Ama Premıum Olduğundan Oyuncu Sayısı Şuanlık Cidden Az. Oyuncu Sayısının Fazla Olmasını Vede Sunucunun Parasını Çıkartmak İstiyorsanız Premıum-Crack Meselesini Tekrardan Düşünmenizi Tafsiye Ederim. Yoksa Cidden Sunucunun Parasını Çıkaramazsınız Şimdiden Söliyim İyi Günler, İyi Oyunlar, İyi Forumlar. ^,^
16 yaşındaki çocuklar bile abilik yapıyor bu bir çözüm değil

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucumuz test döneminde user sorununu kafaya takmayın çok ünlü video kanalları sunucumuzda videolar çekecek.Şimdilik eksiklikleri tespit edip oyun sayısını yükseltmeye çalışıyoruz. Konu dizaynı da biraz aceleye geldi kusura bakmayın çok daha iyi bir şey hazırlamaya çalışacağız.Bu arada OITC sunucumuza eklendi. Skywars ve HungerGames de eklenecek. Herkese iyi forumlar.

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Global" bir büyük kapsamlı minigames sunucusunun crack olmasını bekleyemeyiz. Birçok ülkeden girecek olan kardeşlerimiz sayesinde o yerler tıka basa dolacakken crack ile bu yapıldığında büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Bunların başında da makinenin yetersizliği gelmekte. Premium olmasının bir diğer nedeni ise daha kaliteli bir ortam sağlanması. Biliyoruz ki 9 yaşındaki çocuk kolay kolay annesinden/babasından kredi kartını isteyemez. Ama telefon onayını onlardan habersiz de gerçekletirebilirler...

Kardeş tamam anladım senin dediğini ortam güzel falan bir yana...Sen anne/babadan telefonu gizlice alıp bizden premium satın almamızı istiyorsun! Afedersin ama bu anne/baba özür dilerimmı ki çocuğun oyuna yüklü miktarda para yatırdığını anlamıyacak? Ayrıca bu server TR neden türk oyunculara bir ayrıcalık yapılmasınki?
TC kimlik sorgulama denen bi sistem var eğer 16- oyuncular girmesini istemiyorson kullanabilirsin.Keyfin bilir dahada bişi diyemem.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş tamam anladım senin dediğini ortam güzel falan bir yana...Sen anne/babadan telefonu gizlice alıp bizden premium satın almamızı istiyorsun! Afedersin ama bu anne/baba özür dilerimmı ki çocuğun oyuna yüklü miktarda para yatırdığını anlamıyacak? Ayrıca bu server TR neden türk oyunculara bir ayrıcalık yapılmasınki?
TC kimlik sorgulama denen bi sistem var eğer 16- oyuncular girmesini istemiyorson kullanabilirsin.Keyfin bilir dahada bişi diyemem.
Telefonu mu ? Çekilişlere katılın kazanın (Benimki şahsen öyle oldu.), Bunun dışında yaz tatilinde bir iş bulup çalışsaydınız zaten 12 güne toplamış olurudunuz parasını...

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden 12 iş günü çalışıp paramı saçma bi oyun için harcayım?Gider giyicek bişi veya herhangi işime yarayacak bişi alabilirim...

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
MassiveMine ' a SkyWars Eklenmiştir.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden 12 iş günü çalışıp paramı saçma bi oyun için harcayım?Gider giyicek bişi veya herhangi işime yarayacak bişi alabilirim...
Günde 5 TL kazanırsan en az 12 gün. Tabiiki bu oran değişebilir de. Misal @UpFall bana günde 60 TL kazandığın iddia etti (Eh inandım sayılır...).

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak İnsanlararın Bir Çoğu Durumumuz Kötü O Yüzden Crackli Kullanıyoruz Diyorlar. Bunların %90'nı Yalan Sölüyor. Kalan %10'luk Kısım Doğru Sölüyor. Şimdik Biz Nasıl Bilcezki Senin Durumun İyimi Kötümü Diye ?? @KadirBerk

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bak İnsanlararın Bir Çoğu Durumumuz Kötü O Yüzden Crackli Kullanıyoruz Diyorlar. Bunların %90'nı Yalan Sölüyor. Kalan %10'luk Kısım Doğru Sölüyor. Şimdik Biz Nasıl Bilcezki Senin Durumun İyimi Kötümü Diye ?? @KadirBerk
Durumları kötü ise pc kullanamazlar, internete hiç giremezler. (Aylık 100 tl fatura ödüyorum şahsen.)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizim ailemiz ne zengin ne fakir. Bize güveniyorlar. Yarışmadan premium kazanmasaydım zaten alacaktım. Şimdi otur yerine öğretmenin sana çok kızdı <_<

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler burası bu konu için tartışma mekanı değil. @Fujia yorumları temizler misin acaba ? Teşekkürler.