LuserCraft |PVP|HG|TF2| | Otomatik Yenileme |YENİ!| 0 LAG! | mc.lusercraft.net | 1.6.4

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen sw niye kapalı ip değişcekti yeni ip ne ? [Redbull]

berat527

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper server tavsiye ederim beyler iyi adminleri var oyuncuları cana yakın admınler halınızden anlar bence gelın bu server a tavsıye edıyorum :)

Komucu123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server şu an offline ama çok iyi. Ben BaşRehberim. Admin cana yakın. Market çok iyi. Hard survival gibi. Ben online olduğum sürece Chatte düzensizlik olmaz. Çok iyi server. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Komucu123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Server Online. Buyrun gelin. Siz yoksanız biz eksiğiz :|[DOUBLEPOST=1384680088,1384679754][/DOUBLEPOST]Şiddetle tavsiye ediyorum beyler: D

Komucu123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Spleef ve TNTRun eklenince cok iyi oldu. Kesinlikle servera gelmelisiniz gencler :D[DOUBLEPOST=1384791831,1384790499][/DOUBLEPOST]manAman, konuyu görüyosan şu an server offline. Bakım varsa burdan bildir.

B1EMRE

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten harika arkadaşlar tavsiye ederim kesinlikle oynayın ben eğleniyorum :) Bence harika bir server.
Oluşturanların ellerine sağlık. :)

Komucu123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server iyice güclendi. Daha iyi market oldu. Rehberler özenli olarak seçildi ve oyunculara ilgiler çok yüksek. Ve eğleneceğinizin garantisini veriyorum.
[BaşRehber Venator]