LuserCraft |PVP|HG|TF2| | Otomatik Yenileme |YENİ!| 0 LAG! | mc.lusercraft.net | 1.6.4

m a n A m a n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LuserCraft ile eğlenmeye hazır mısınız?
YENI IP ADRESIMIZ; mc.lusercraft.net

Minioyunlar;
  1. Spleef
  2. Chest Bulma
  3. Hunger Games
  4. Team Fortress
Eventlar;
  1. Item Eventi
  2. Maden Eventi
  3. Parkur Eventi
  4. XP Eventi
*200 kişi kapasitesi ile karşınızda olan lusercraft, 8 çekirdekli XEON işlemcileri ile size 0 lag garantisi veriyor. İlgili adminler ve rehberler ile serverda kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz.

*Eğlenceli mini oyunlar ile vakit geçirebilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Zamanın kıymetli olduğunu unutma, sen gelişemezsen gelişenler tarafından bir bozguna uğrayabilirsin.

*Şu an için en az bug bulunan 1.6.4 sürümü ile karşınızdayız. Sizler için en güvenli ve en az hile/buglu ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Hile ve bug yapanları anında serverdan uzaklaştırıp ceza veriyoruz.

*Serverımızda bulunan yüksek donanım ile 0 lag garantisinin yanında 1Gbit internet hızı ile donanıma hız katıyoruz ve lag oranını en düşük seviyelere çekip sizlere daha kaliteli bir oyun sunuyoruz.

*Vip almak oldukça basit, ister Turkcell, ister Vodafone, ister Avea ile VIP alabilirsiniz. Eğer mobil ödeme kullanmak istemiyorsanız onun yerine PayPal ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

*Düzenli olarak yapılan eventlar, ve istediğiniz zaman girebileceğiniz minigameslar ile karşınızdayız... Otomatik yenileme özelliği ile lapis, hammaddede hiçbir şekilde yenilenme zorluğu çekmeyeceksiniz. Davetlisiniz, Eğer sen yoksan, bir kişi eksiğiz.

WARPLAR;

Spawn(720p);

Arena(720p);

Lapis(720p);

Orman(720p);

Hammadde(720p);

Market(720p);

Daha birçok warp ile karşınızda...
Hepiniz davetlisiniz...

Son düzenleme:

Aksi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Süper server tavsiye ederim.Bide oyuncuları çok cana yakın. Küfür edene mute. vb. gerçekten girmelisiniz.Deneyin beğenmezseniz çıkarsınız ama elbet beğenirsiniz :)

m a n A m a n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper server tavsiye ederim.Bide oyuncuları çok cana yakın. Küfür edene mute. vb. gerçekten girmelisiniz.Deneyin beğenmezseniz çıkarsınız ama elbet beğenirsiniz :)
Gerçekten çok teşekkürler, bu görüşünüz bizim için cok onemli :)

_DevilGuard_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımda Oynadığım En İyi Server Hammadde Otomatik Yenileniyor !!!!!!!! manAman Manyak Adminsin Kardesim ! [HGSquire]

m a n A m a n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatımda Oynadığım En İyi Server Hammadde Otomatik Yenileniyor !!!!!!!! manAman Manyak Adminsin Kardesim ! [HGSquire]
Görüşlerin için gerçekten çok teşekkürler, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz...[DOUBLEPOST=1384017733,1384006336][/DOUBLEPOST]Konu güncel, server açık...

Poor Craft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server başarılı, çok beğendim. TF2 ve HG'de çok eğleniyoruz. Otomatik yenilenme vs. gayet güzel olmuş. Düzenli ve emek harcanmış bir server.

m a n A m a n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server başarılı, çok beğendim. TF2 ve HG'de çok eğleniyoruz. Otomatik yenilenme vs. gayet güzel olmuş. Düzenli ve emek harcanmış bir server.
Güzel görüşleriniz için teşekkürler, elimizden geldiğince iyi olmaya çalışıyoruz.
İyi oyunlar...[DOUBLEPOST=1384029071,1384025874][/DOUBLEPOST]
bir üyemizin çektiği video :)

Poor Craft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Video başarılı olmuş, TF2 ve HG'de çok eğleniyorum...

m a n A m a n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için tekrardan çok teşekkürler, bir kaç resim daha eklemek istedim.

TF2 (720p);

HG (720p);

Laksy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server çok kötü arkadaşlar adminler de ilgisiz resimlere aldanıp girmeyin

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bizim really crafta reklam yapmıştnız sizlere acıyorum.

m a n A m a n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Laksy tanımıyorum serverde görmüşlüğüm var , servere girip reklam yapti ozaman birisi sizin adınıza.