LEFT4DEAD2 ÖDÜLLÜ YARIŞMA

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya niye hep build ile ilgili yarışma oluyor,neden ! :( :( :(

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neyse roninden birileri sanırsam katılmayacak içiniz rahat olsun.Fakat birazda şöyle düşünün,işimiz bu.Bunun için uğraşıyoruz sabah akşam.Bununda hakkını vermeleri lazım.Gerek yarışmalar gerek çekilişler.Neyse ben katılmıyorum.İyi günler :)

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bundan sonra yaptığım yarışmalarda build ile ilgili bir kavram olmayacak demem, diyemem arkadaşlar fakat sizin dediğiniz gibi hep build ile ilgili yarışmalar yapılıyor. Güzel bir farklılık getireceğim. Aklımda planlar var ilk olarak bir sonraki yarışmanın ödülünün Space enginers olduğunu söylemek isterim.

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lafın gelişi dedim onu.Ayrıca sadece bu forum için demedim.Youtube'da buna dair.Fare Düşmanı bir "İnşaat Yarışması" yapmış bütün herkes o seriyi yapıyor.Bir kerecik "Animasyon Yarışması" vb. diye bir şey duydun mu ? Neden hep mimari yarışmalar,çekilişler !? Al bir örnek,https://forum.gamer.com.tr/konu/oylama-başladı-küp-sanatı-bölümünde.209029/
Arkadaşım yarışma küp sanatında yapılıyor, küp sanatında gidip animasyon yarışması mı yapsınlar? Küp sanatı bölümüyle ilgilenen arkadaş düzenlemiş yarışmayı zaten. Diğer moderatörler böyle bir şey düşünememişler. Ayrıca burada @COLLIDE farkettiğiniz üzre güzelliğinden çok yaratıcılığa ve düşünceye bakacakmış. Animasyonu herkes yapamaz ama yapı tarzı şeyleri herkes yapabilir. Kötü de olsa yapabilir. Ama plugin ve animasyon öyle değil. Ki onlardan birisi olsaydı katılım sayısı daha önceki yarışmalarda olduğu gibi çok az olurdu. Herkes neden bu kadar öz güvensiz anlayamadım. Biraz kendinize güvenseniz bizden daha güzel şeyler ortaya çıkartabilirsiniz. Çalışmadan etmeden ''olmaz onların yeteneği buuu'' diye bahaneler üretmeyin (lafım sana değil herkese). Umarım hak eden kazanır iyi forumlar @COLLIDE sana da bu yarışma nedeniyle teşekkür ediyorum :)

Son düzenleme:

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yalnız burda adalet denen bir şey asıl şimdi hiç kalmadı gelecek roninden birisi yapacak doğal olarak onlar alır adalet var mı şimdi burada?
Kendini küçümseme sonsuza kadar ronin iyi olacak değil ya.

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım yarışma küp sanatında yapılıyor, küp sanatında gidip animasyon yarışması mı yapsınlar? Küp sanatı bölümüyle ilgilenen arkadaş düzenlemiş yarışmayı zaten. Diğer moderatörler böyle bir şey düşünememişler. Ayrıca burada @COLLIDE farkettiğiniz üzre güzelliğinden çok yaratıcılığa ve düşünceye bakacakmış. Animasyonu herkes yapamaz ama yapı tarzı şeyleri herkes yapabilir. Kötü de olsa yapabilir. Ama plugin ve animasyon öyle değil. Ki onlardan birisi olsaydı katılım sayısı daha önceki yarışmalarda olduğu gibi çok az olurdu. Herkes neden bu kadar öz güvensiz anlayamadım. Biraz kendinize güvenseniz bizden daha güzel şeyler ortaya çıkartabilirsiniz. Çalışmadan etmeden ''olmaz onların yeteneği buuu'' diye bahaneler üretmeyin (lafım sana değil herkese). Umarım hak eden kazanır iyi forumlar @COLLIDE sena da bu yarışma nedeniyle teşekkür ediyorum :)
Açıkladığın için sağ ol :D