LEFT4DEAD2 ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
keşke bende katılabilsem ama w8de left4dead2 çalışmıo :'(

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim yok oyle bisey W8 her oyunu calistiriyor bende W8 im l4d2 var calisiyor. Korsan,crackli oyunlari indirip W8 e camur atiyosunuz.
yok ben netten almıştım 7,5e ama çalıştırmadı bundan 6-7 ay önce aldığım çoğu oyunu çalıştırmayınca bıraktım

caunter
left4
pes 2013
örneklerim

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
yok ben netten almıştım 7,5e ama çalıştırmadı bundan 6-7 ay önce aldığım çoğu oyunu çalıştırmayınca bıraktım

caunter
left4
pes 2013
örneklerim
Hepsi calisiyor. Senin bilgisayarinda sorun olabilir W8 son guncellemelerden sonra her oyunu kaldiriyor

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsi calisiyor. Senin bilgisayarinda sorun olabilir W8 son guncellemelerden sonra her oyunu kaldiriyor
win 8 daha geride benim kardeşim gta vice city oynuyodu hatta yükledim çalıştırmadı win 7 attık onda çalıştı

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
win 8 daha geride benim kardeşim gta vice city oynuyodu hatta yükledim çalıştırmadı win 7 attık onda çalıştı
Buna uyumsuzluk sorunu deniyor W7 ilk ciktigindada boyle bi sorun vardi hic bir oyun calismiyodu. Sonra guncellemelerle duzeldi. W8 ilk ciktiginda oyun yuklemeyi denediginiz icin calistiramadiniz. Simdi ustune zibilyon tane guncelleme geldi hersey calisiyor fakat siz hala w8 calistirmiyo diyosunuz. W8 uyumsuzluk sorununu atlatti bunu kafaniza yazin artik.

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna uyumsuzluk sorunu deniyor W7 ilk ciktigindada boyle bi sorun vardi hic bir oyun calismiyodu. Sonra guncellemelerle duzeldi. W8 ilk ciktiginda oyun yuklemeyi denediginiz icin calistiramadiniz. Simdi ustune zibilyon tane guncelleme geldi hersey calisiyor fakat siz hala w8 calistirmiyo diyosunuz. W8 uyumsuzluk sorununu atlatti bunu kafaniza yazin artik.
Sen Windows'un Türkiye Temsilcisi misin ? :D

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sen Windows'un Türkiye Temsilcisi misin ? :D

Hayir ama bu W7 yi kullanan arkadaslarda elinde bolca kutulu W7 kalmis toptanci saticilar gibiler W7 ile W8 kesinlikle karsilastirilamaz bile ayrica W7 de yapilan hersey W8 dede yapilabiliyor W8, W7 nin kaldiramadigi oyunlari acabiliyor.

Mc_Edit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben satın almıştım bu yüzden katılmıyacam ama katılan arkadaşlara başarılar dilerim -_-

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
W8 e laf etmeyin orjinalini kullanıyorum.Açmadığı uygulama yok +xbox oyunları.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim laptop orijinal win8 di hiç oyunu çalıştırmıyordu win 7 yaptık öyle çalıştı oyunlar bilgisayar eğer birşeyleri düşük diyorsanız casper nirvana laptobum[DOUBLEPOST=1405273877,1405273765][/DOUBLEPOST]
daha dün yükledik atlattı deme kafadan atma ya 2 gün önce zaten gta yükledim laptoba[DOUBLEPOST=1405274038][/DOUBLEPOST]
Hayir ama bu W7 yi kullanan arkadaslarda elinde bolca kutulu W7 kalmis toptanci saticilar gibiler W7 ile W8 kesinlikle karsilastirilamaz bile ayrica W7 de yapilan hersey W8 dede yapilabiliyor W8, W7 nin kaldiramadigi oyunlari acabiliyor.
bu arada şimdiki (2 bilgisayar var) kullandığım bilgisayar vistadaki oyunlarıda oynatıyor ama bn laptopda denedim ama olmadı[DOUBLEPOST=1405274092][/DOUBLEPOST]bu arada masaüstü 5 yıllık

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
2 laptop, 2 masaustunde denedim L4d2 calisiyor. GTA 4 calisiyor. 1 masaustunde denedim gta vc calisiyor. Hepsi W8 hepsinin son guncellemeleri yapilmis. Gerisi sizin probleminiz. Oyunlar ve W8 in orijinaldi. Korsan oyunlar sorun cikarabilir.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes katılabilir Roninde siz isteğiniz saçma. Hiç aklınıza gelmedimi şöyle bi istek istemek?: Acemiler için bir build yarışması yaparmısınız?

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yarışmaya katılım sonlanmıştır arkadaşlar kazanan yapı yarın açıklanıp kişiye de yarın left4dead2 verilecektir.