Lapissiz Faction Sunucusu Kuracağım. Önerileriniz Nelerdir ?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sebep söylermisin acaba neden tutmaz?
Kimse lapissiz faction servere gelmez. Ya farklı bir şey yapacaksın yada lapisli açacaksın.
Çünkü faction tamamıyla zehirlendi. Lapisi kapatıp hammadde koymaklada düzelmez bu.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence tutabilir ama bu kadar fikirle tutmaz. Mobarena kullanan lapisliler var ? süpriz kutu kullanan lapislerde var kendine has fikirlerde ortaya koymalısın.
Yada diğer fikirleri daha çok geliştirmelisin. Şimdiden başarılar.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Serveri factionla prison karışımı yapabilirsin mesela:
÷Hammadde yabancı serverlerdaki prison gibi olabilir yani ; hammaddenin içinde %80 taş , &5 ve %15 ihtimalle kömür ve demir çıkabilir.
÷Rütbe atlama sistemi olursa güzel olur her türbe atladıkça set, item para vb gelebilir bu güzel olur.
÷Meslekler eklenebilir (Zorlaştırılmış)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Kimse lapissiz faction servere gelmez. Ya farklı bir şey yapacaksın yada lapisli açacaksın.
Çünkü faction tamamıyla zehirlendi. Lapisi kapatıp hammadde koymaklada düzelmez bu.
hem farklı hem lapisli bir şey yapacaksın yada
ha hammadde ha lapis birini çıkarıp diğerini yapmakla pek bir şey değişmiyor

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Düşünüyorum da Faction Sunucular bölümünde lapisli sunucu reklamı açmak yasak olsa bölüm sessizliğe gömülür. (Cidden güzel olur hani)
-----/-o-\-----
Hayat dediğin o yalanı, ben her gün yaşıyorum... Ama senin gibi hayatın ucundan tutmuyorum, BOĞAZINA YAPIŞIYORUM!

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eyer istiyorsan benim eski irk ve teknoloji temali hayatta kalma sunucusuna bakabilirsin senin için 5-10 dakkaliğina açabilirim incelersin bana özel mesaj at sana ip yi atarim. eskiden 30 kişilik sunucu fulleniyodu daha sonra yaşanan bazi olumsuzluklardan sunucuyu kapadim ve minecrafti biraktim ara sira girip insanlara yardim ediyorum o kadar.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Lapissiz sunucu huh, Raid olmalı All Explosion Items Activated.. , Hammadde Olmamalı , Joblar olabilir , Money ve market olmayacak , her şey Takas ile , Bosslar Olabilir , Abartılmadan Düzgün Map Eşliğinde , Private / Kilit Sistemi kesinlikle olmayacak (Yoksa raid bir işe yaramaz) , SanalSandık olmayacak .. , Sadece Orman , VeryImportantPersonInfo (Vip olacaksa tabii) , Spawn ve ekstra çöl gibi olabilir bosslara biletler ile gidilebilir mapa treasure ekliyebilirsin..

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Lapissiz sunucu huh, Raid olmalı All Explosion Items Activated.. , Hammadde Olmamalı , Joblar olabilir , Money ve market olmayacak , her şey Takas ile , Bosslar Olabilir , Abartılmadan Düzgün Map Eşliğinde , Private / Kilit Sistemi kesinlikle olmayacak (Yoksa raid bir işe yaramaz) , SanalSandık olmayacak .. , Sadece Orman , VeryImportantPersonInfo (Vip olacaksa tabii) , Spawn ve ekstra çöl gibi olabilir bosslara biletler ile gidilebilir mapa treasure ekliyebilirsin..
hepsine katılıyorum market ve money hariç