Lapissiz Faction Sunucusu Kuracağım. Önerileriniz Nelerdir ?

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu konuda bana yardım eder misiniz?

Minecrafta başladığımdan beri 1 kere bile lapissiz faction sunucusunda oynamadığım için sizlerden destek bekliyorum.

Lapissiz faction nasıl işler, nasıl para kazanılır, zorluk dereceleri, Hammaddedeki madenler, olması gerekenler hakkında bana yardım ederseniz çok sevinirim :)

Normalde Lapissiz Faction sunucusu kurmayacaktım fakat Forumdaki nerdeyse herkes lapissiz faction sunucularının azlığından şikayet ediyor. Benim de bu konuda bilgim olmadığı için sizlerden yardım bekliyorum :)

Konu yeri yanlışsa kusura bakmayın.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence şöyle olsun, lapis olmasın yine eski 1.5.2 zamanındaki factionlar gibi olabilir.Mob arena olsun oralarda level kassınlar.Meslek olsun kum vb. şeyler olsun.Orman,çöl gibi warplar olsun.Boss olmasın, eventler abartılı olmasın.Etkinlikler olsun bence hiçbir zaman VIP çekilişi olmasın.VIP itemleri abartılmasın.Edit item olmasın.Para zor kasılsın felan öyle olsun yani.İyi forumlar.

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence şöyle olsun, lapis olmasın yine eski 1.5.2 zamanındaki factionlar gibi olabilir.Mob arena olsun oralarda level kassınlar.Meslek olsun kum vb. şeyler olsun.Orman,çöl gibi warplar olsun.Boss olmasın, eventler abartılı olmasın.Etkinlikler olsun bence hiçbir zaman VIP çekilişi olmasın.VIP itemleri abartılmasın.Edit item olmasın.Para zor kasılsın felan öyle olsun yani.İyi forumlar.
Öneriniz için teşekkürler.
Tnt aktif olsun raid yapak...
:/

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha farklı, süpriz sandık gibi çok abartılı olmayan eklentiler ekleyebilirsin.
Factions eklentisi yerine Java ile daha işlevsel bir eklenti yazabilirsin.
Bunları sen javayla yaparsın, başarılar! :D

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha farklı, süpriz sandık gibi çok abartılı olmayan eklentiler ekleyebilirsin.
Factions eklentisi yerine Java ile daha işlevsel bir eklenti yazabilirsin.
Bunları sen javayla yaparsın, başarılar! :D
Daha o kadar gelişmedim :D Sürpriz sandık iyi fikir teşekkürler :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Yaşasın yeter .s
Bunun gibi olsun:

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kömür filan olabilir mi ?

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Viphammaddeye ne koymayı düşünyorsun veya yapmayı düşünüyor musun ?

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence tutabilir. Arkadaşın dediği gibi treasure chest mob arenada bulunup açılabilir.