Lanetli kitap cok zor+onur salonuna girme şansı(caga adventure)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben şimdi eski forumlarda açtiğım konuları burayada acıyorum ama burda daha bu 2.konum artık kollarımızı sığayıp çalışmalarımıza başlıyacağız lanetli kitap adlı mapa gelelim gerçekden cok eğlenceli ve cok zorlanıcağınız bir türden haritadır 1.2.5 1.3.2 ve 1.4.2 destekleyebilir arkadaşlar bu mapda lanetlenmiş bir kitaba giden yolu bulmanız gerekiyor hem eğleniceksiniz hemde cok zorlancaksınız emin olabilirsiniz bu mapın hikayesini size ufakdan anlatmak isterim ister okuyun okumayın farketmez herobrine adlı yaratık kızıltaş meşale yokedildikden sonra nether e hapsolmuş ve ordan kaçmanın yolunu hemen bulmuş onu nethere sokan kişi player(siz) dan intikam almak için tüm özel renkli değerli taşlardan bir büyülü blok yapar ordan bir kule gibi biyer oluşturur ve onu oraya hapsetmek için ant içer herobrine bi gün playeri (sizi) başı boş gezerken görür ve fırsat kollayıp onu bayıltır onu yaptığı blokların oraya bırakır ve player ordan kurtulmak için kollarını sığar bu blokların laneti ancak bir kitap yok edebilir onu bulması gerekiyor
Onur salonu: onur salonuna giren oyuncular bi sonraki yapılcak olan haritalarda yada mapların devamında bir oda gibi biyer buluncaktır forumda ismin olan 5 kişi onur salonuna girmeye hak kazanıcaktır amaç gayet basit oyunun sonunda olan nethere girin ve girdiğinize dahil bir resim çekin oyunu bitirin
onur salonu
1.SensizQLmuyo (ilk kan) tebrik ederiz
2.hasan29 tebrik ederiz
3.kinasli tebrik ederiz
4.Tuncu98 tebrik ederiz
5.
Onur salonu listesine son 1 kişi sansınız varken bir sırada siz kapın
resimler
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
lafı gevelemeyelim hemen indirme linklerine gelelim
dowloadlar
medifafire. http://www.mediafire.com/?jcgwhl41xf7b730
sorun istek şikayet yada benzeri gibi şeylerle iletişime gecmek isterseniz skype iletişim adresim sondestan98 dir (ugurcan akbas)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
elifozhan00 resim cektiysen foruma düzgün koyman gerekiyor hızlı resim.com ile yada forum url linkleri ile koyup resmi bana atabilirsin onur salonu suanda hayla bos ilk kan olma sansınız var

Jackz06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel devamını isterim Kolay gelsin

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mapda yatak bilerek koymadım çünkü labirentin içinde yatak olmaz diye düşündüm ölen oyuncular tekrardan mapı atıp başlayabilir yada gamemode alıp kaldıkları yerden devam edebilirler

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu hallederdim ama bu harita şimdi baya eskidi o yüzden tekrardan upload yapmaya gerek yok yeni maplar var onları deneyebilirsin yatak var :)

altman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok zor hem respawn yok her seferinde yeniden başlamak çok sıkıcı :(

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bitirdim ve çok zordu :D birlikte map yapabiliriz caga tabii istersen :)