Lanetli kitap cok zor+onur salonuna girme şansı(caga adventure)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgilendirme caga adventure facebook sayfasında Minecraft temple run etkinliği yapılcaktır etkinliği kazanan 5 kişi caga adventure 3.takımın üyesi olucaktır ve diamond onur salonunda yer alıcaklardır ayrıntılar https://www.facebook.com/CagaAdventureminecraft?ref=hl linkindedir sayfamızı beğenerek etkinliği takip edebilirsiniz

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tuncu98 ismin onur salonuna eklenmiştir
ben ? ben? :D
Bak önceden bi mapını daha oynamıştım yine pas geçtin tamam belki onda hile yaptim :D ama bunda yapmadım hatta resim koyanların çoguda hile yapmış nerden anladım o mapı ölmaden bitirmek imkansız orda hiç öldü yazmıyo hile yapip kaydet ve ana menüye dön demiş sonra tekrar geri girmş eser kalmamış hileden senin bunu anlaman lazım dı ama neyse :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
50 oldu sayfayı yenilemem ha gayret bi bildirim gelecek diye :D

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben ? ben? :D
Bak önceden bi mapını daha oynamıştım yine pas geçtin tamam belki onda hile yaptim :D ama bunda yapmadım hatta resim koyanların çoguda hile yapmış nerden anladım o mapı ölmaden bitirmek imkansız orda hiç öldü yazmıyo hile yapip kaydet ve ana menüye dön demiş sonra tekrar geri girmş eser kalmamış hileden senin bunu anlaman lazım dı ama neyse :D
dediğim gibi hile yapanlar kendi kaybeder ben onlara ne kadar hile yapmayın desemde onlar mutlaka 1 açık bulup haksız kazanca kacıcaklar ben dikkat etsemde ediyim genede aynı şey olucak lanetli kitap 2.haritada hileler kapalı durumda ama mutlaka bir açık bulup bunu yapıcak bilyorum ismini ilk sayfada onur salonunda görebilirsin

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lanetli kitap 2. haritası versiyonları şöyledir
1.lanetli kitap 2. free versiyons (düz sürüm)
2.lanetli kitap 2 vip player versiyons (onur salonu)
3.lanetli kitap 2. CO.OP versiyons (2 kişi oynama)
4.lanetli kitap 2 Premium versiyons ( 1 TL den satılık)
Versiyonlar bunlardır
not:4.Versiyon tavsiye edilir ama oyuncularımızı biz para için oyun oynatmak istemiyoruz 4.versiyonun yapım süresi 14 saat bitirme süresi 50 dakikadır

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
lanetli kitap 2 haritasında benim skorum 23+2 zümrütlerde skor sayılıyor demiştik +2 o yüzden oyun level sınırı 40 yaratikları keserekde skor kasabilirsiniz işte skorum peki siz ne kadar skor kasabilirsiniz tahminen ? asla hile kullanmadım ve ölmedim :) harita bugün upload edilir

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lanetli kitap 2. harita cıktı ama malesefki daha lanetli kitap 1.haritanın onur salonu dolmadı son listede sende yerini alabilirsin