La Víctima Island/Mello,Kararock/Yeni

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapının teması bu beyfendi, tek forumda görmüyorsun her mimarın odak noktası , yapıyı özüne kavuşturmak. Doku paketi ve shaderı çoğu mimar kullanır. İstersen PMC'da ilk 10'daki yapılara bak, hepsinde doku paketi yada shader vardır. Hatta Chunky yada cinema4d ile çekenlerde var :)
Ama Bu Yapının Asıl Özünü Bozuyor.Benim Tavsiyem Default pack.

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bilgisayarın shader açmıyor ve bu yüzden de diğer kişileri eleştiriyorsun. Ama doğru yoldasın :D
8 GB Ram , Intel Core 5 , 3,2 GHz bilgisayar , ayrıca Ben gidip diyer Launcherlerden Girmek yerine Premium Minecraft Launcherinden Giriyorum -düzenlendi.

Moderatör tarafından düzenlendi:

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
düzenlendi.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
yorum yazmışımdır ama bida yazcam çok güzel

MoonLightBt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bilgisayarın shader açmıyor ve bu yüzden de diğer kişileri eleştiriyorsun. Ama doğru yoldasın :D
+1 :D
-Sxyen[DOUBLEPOST=1404893174,1404893082][/DOUBLEPOST]
8 GB Ram , Intel Core 5 , 3,2 GHz bilgisayar , ayrıca Ben gidip diyer Launcherlerden Girmek yerine Premium Minecraft Launcherinden Giriyorum[DOUBLEPOST=1404859305,1404859222][/DOUBLEPOST]
Hayırdır ? Türk Değilmisin ?
16 Gb Ram İ7 4470 K İşlemci , Asus R9295x2 Ekran Kartım var Bende Niye açmıyo :D

jnr_cckanes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu an baktımda çoğu ağ uçuyor o.0 Jnr ben sana dedim onu odundan yapak diye :S
Ne zaman dedin :([DOUBLEPOST=1404895348,1404895248][/DOUBLEPOST]
Benim Her Resime Yapıya Olumlu Cevap Vermiyen Biri Olarak Tanımayın.Evet Güzel Olmuşta , Ben Hiçbir zaman ek şeyleri onaylamıyorum.Çünkü O Zaman Minecraftın Minecraftlığı Kalmıyor , Ayrıca En Azından R3DCraft Gibi Deseni Bozmayan Resource Packleride kabul ederim.Ama Lütfen Şöyle Koymayın ya Ek Shader Modu Falan Böyle Yapınca Yaptığınız Şey Yapının Özünü Örtmek Oluyor. Hiç Güveniniz Yokmu Ek şeysiz Bi Resim Yollamaya ?
Kardeşim şuanda gördüğün Texture yapıyı daha iyi göstermeye yarıyor doğru ayriyetten burası bir forum kendi konunu yapını herneyse iyi göstermek için yapılması gerekiyor yani.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu sapıyor bence yeter.Tex.pack ve Shader mod boşuna yapılmamış.İyi günler.

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
düzenlendi.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
8 GB Ram , Intel Core 5 , 3,2 GHz bilgisayar , ayrıca Ben gidip diyer Launcherlerden Girmek yerine Premium Minecraft Launcherinden Giriyorum[DOUBLEPOST=1404859305,1404859222][/DOUBLEPOST]
Hayırdır ? Türk Değilmisin ?
Hastaneden falan yazıyorsun sanırım? Neyse konu arşivlik olacak. :3
Evet Hastanedeki Birine Bile Yetişemiyorsun Canım.Yorum yazmaya zahmet etme çünkü okumayacağım.

Tartışmaya devam ederseniz ikiniz de uyarı alacaksınız, bilginize.