La Víctima Island/Mello,Kararock/Yeni

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne 9'u kanki daha 1 ay falan oldu

Neyse yazmayın artık :( Kendime başka bir forum bulup oraya yerleşicem orada da RoninBT'yi yayacağım :(
şu an sen yok olsan ciddiye alacak build kalmaz. Unuturmuyum seni bro? Gel brofist

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum mimari ortalamasının üstünde bir çalışma, fikir güzel fakat çatıdaki taşlar görüntüyü bozuyor.

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Her Resime Yapıya Olumlu Cevap Vermiyen Biri Olarak Tanımayın.Evet Güzel Olmuşta , Ben Hiçbir zaman ek şeyleri onaylamıyorum.Çünkü O Zaman Minecraftın Minecraftlığı Kalmıyor , Ayrıca En Azından R3DCraft Gibi Deseni Bozmayan Resource Packleride kabul ederim.Ama Lütfen Şöyle Koymayın ya Ek Shader Modu Falan Böyle Yapınca Yaptığınız Şey Yapının Özünü Örtmek Oluyor. Hiç Güveniniz Yokmu Ek şeysiz Bi Resim Yollamaya ?

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Her Resime Yapıya Olumlu Cevap Vermiyen Biri Olarak Tanımayın.Evet Güzel Olmuşta , Ben Hiçbir zaman ek şeyleri onaylamıyorum.Çünkü O Zaman Minecraftın Minecraftlığı Kalmıyor , Ayrıca En Azından R3DCraft Gibi Deseni Bozmayan Resource Packleride kabul ederim.Ama Lütfen Şöyle Koymayın ya Ek Shader Modu Falan Böyle Yapınca Yaptığınız Şey Yapının Özünü Örtmek Oluyor. Hiç Güveniniz Yokmu Ek şeysiz Bi Resim Yollamaya ?
Yapının teması bu beyfendi, tek forumda görmüyorsun her mimarın odak noktası , yapıyı özüne kavuşturmak. Doku paketi ve shaderı çoğu mimar kullanır. İstersen PMC'da ilk 10'daki yapılara bak, hepsinde doku paketi yada shader vardır. Hatta Chunky yada cinema4d ile çekenlerde var :)

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bilgisayarın shader açmıyor ve bu yüzden de diğer kişileri eleştiriyorsun. Ama doğru yoldasın :D

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar! Kaç aydır build yapmıyordum. Ama nedense bazı olaylar yüzünden daha çok bağlandım build yapmaya. Bende arkadaşımı çağırdım: "Hadi gel build yapalım!" dedim.Sanırsam bu bir geri dönüş. Bundan sonrası ise bulanık. Fakat... Ne denebilir ki?
Aslında çoğu yapının hikayesi olmuyor. Biz ise farklı bir konsepte yapmak istedik bu buildi. Bu yüzden bir hikayesi var.
Hikaye:

Yıllar önce, Daiserenus adında bir yunan gezgin bir ada keşfeder. Bu adaya tayfası ile birlikte "La Víctima" adını koyarlar.Bu adadaki on yıldan sonra artık ada iyice gelişmiştir ve herkesin uğradığı güzel bir cennet halini almıştır. Fakat Daiserenus buradaki güvenliğin yeterli olmadığını düşünür ve bir kale yapmaya başlar. Kale inşaatının 12. gününde yağmacılar bu adanın zenginliğini sömürmeye gelirler. Daiserenus evindeyken kasabanın orta kısımlarının yağmalandığını görür. Ve böylece ormana doğru bir hat oluştururlar. Yağmacılar burayı geçemez ve orada hayatlarını kaybederler. Daiserenus ise ağır darbeler almıştır. 3 gün sonra oda ölür.
500 yıl geçmiştir bu tarihi savaşın ardından...

Evet hikayemiz burada bitiyor. Ve sizi resimlerle baş başa bırakıyoruz.

@Cz144 , @Glyphl , @Chypie06 ,@Droshe , @BlackiePie , @WhoIsLance_ , @LifeTaker ve büyük abimiz @Tario76'nun buildlerini çok sevdiğimden aslında bu buldi yapma kararı aldım. Bu yüzden hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi yolluyorum.
ayy canıııııımmmm :D

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gereksiz ayrıntı var sanki ama onun dışında bence gayet iyi. Zaten resimleride mükemmel çekmişsin, o konuda takdir ettim seni ^_^