Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim anladığım kadar ile çalıntı bir şey varmış onunla sunucu açılmış...

PoligonTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu ben de anladım de azure ne,rion bilişim neden kapanmış,kim cc kredi kartı kullanmış :D

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Kod adı yani yunus kendine sponsorluk gerisini telefondan yazmaya üşendim

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Elbet, her sunucunun, %90 başına geldiği gibi, zamanı gelicek ve bazı şahıslar Falineks'e dayanamayıp, kıskanıp, DDoS veya çeşitli yollardan saldırı yapmayı deniyecekler. DDoS atmayı deneyen şahısları ; OVH'nin toplam boyutu 360Gbps olan FireWall'u, oyun içinden bot veya başka bir yönden saldırmayı deneyen şahıslarıda da Java Developer'larımızın kodladığı bazı sistemler karşılayıp, karşıladığı gibi geri çevirceğine emin olun :)

Not : Tarafımızca bu konu için atılan ilk ve tek mesajdır, amaç herhangi bir şekilde tahrik etmek veya kızdırmak değildir. Başka bir mesaj gönderilmeyecektir. Teşekkürler...

Ovh kullaniyorum bende bu hafta araliksiz ddos aliyoruz neyseki fazla etkilemiyor. Cekemeyenler cok fazla malesef

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uplamak gibi olmasın da biri bana olayı özet geçsin @AzlaazTR sen bilirsin bu işleri :D

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu tekrar bi okudum ve suçu kardeşime atıyorsunuz ancak gerçek öyle değil ki

28 GB Ramli sunucuyu bize verdiğinde zaten biz HUB sunucuyduk

Gerçekleri Öğrenmek İçin Oku :

Eskiden Faction'duk Factionda sattığımız VIP lerin parasıyla Nitrado'dan 3-4 Sunucu aldık
Daha sonra Sponsor makinesile Tekkit Sunucusu adlı bir konu gördüm Tekkit / FTB yerinde
Bende girdim oynuyayım dedim canım sıkılıyordu sunucuya girdim cannayir adlı bir Admin gördüm ve dedimki

- Oha laga gel bu ne lag kaç gb ram var olum [ Ben ]
+ 50 GB
- Az at.[ Ben ]
+ İster inan ister inanma.
- Ya git Nİtrado'dan 4 GB ram alsam bunu sollar be[ Ben ]
+ Sponsor makinesi olum 50 GB diyorum
- İyi öyle olsun.Banada Sponsor olabilir misiniz ?[ Ben ]
+ Ben değil arkadaşım Bilişim Sahibi Projen ne ki sana sponsor olalım ? [ Cannayir]
- DayZ yapıcamda[ Ben ]
+ DayZ zaten var ?
- Hayır Minecraft'ta DayZ[ Ben ]
+ He tam arkadaşımla konuş
- Skypesi var mı ?[ Ben ]
+ Evet rionbilisim.com ekle cannayir gönderdi de belki sponsor olur
- Tmm ekliyorum ne zaman cevap verir
+ Bilmem

İşte daha sonra bununla tanıştım ve bana 1 ay sonra cevap verdi ne büyük bir şey değil mi.

26 Temmuz Tarihinde bana 28 GB ramli bir sunucu verdi 26 Ağustos'da kapandı 1 aylık denemeymiş yeni anladım.

İNANMAYANLARA SUNUCUNUN KAPANMASINA 2 GÜN KALA BANA MESAJ ATTI PLUGİNLERİMİ ÇALICAK GÜYA NEYSE BUYRUN FOTO :

Hala inanmıyorsanız elimde bir sürü kanıt var okullar açıldığından onları yazamayacağım ders'e çalışmamız lazım

Editleme Sebebim : Fotoğrafı koymayı unutmuşum şimdi koydum

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben PC yi bırakıyorum bırak ya herkes üstüme geliyo arkadaş anlayış yok mu ya yemin ediyom.filistende o kadar insan katledildi onlara gıkınız çıkmıyor ama bir çocuk yanlışlıkla bilmeden bir şey yapıcan hemen saldırıyonuz :(
Ulan ne güldüm :D:D:D:D