Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Imam Sı***sa, Cemaat O*****muş lafı çok doğru :)
Aynen o biricik sunucun UnioCraft gibisin :)
Kendini beğenmiş, ve özenti :)
Keşke yazdıklarımın tıpatıp aynısını kopyalasaymışsın :)
Bu arada yaşın kaç bir öğrenelim hatta birde doğrula sonraki kötü olmasın :)
Yaşın kaç başın kaç? Gelmişsin seni küçük yaşlarında 17 yaşındayım diye kandırdan @kod_adı na yandaşlık yapıyorsun. UnioCraft zaten full emek ve yardımsever bir sunucu ona laf etmeye gıdım hakkın yok. Eğer ki UnioCraft'a hala bir şey söyleyeceksen. Skype ekle Yiğit ile konuşma açalım sesli konuşalım :)[DOUBLEPOST=1410531367,1410531104][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar siz de fark ettiniz mi? Bu Kod_adı nın sunucusunu çökerttik ondan sonra hiç bitanesi konuma mesaj yazmadı. Ve bu mesaj yazanlar direkten kod_adı'nın üstüne gitti. Neden acaba? Bence sunucusunda bir şey veriyordu bu küçük vatandaş. Diyeceğim tek şey, yaptıklarını bir kenara bırakıyorum hackermert ama şu çocugun serverını kapattığın için teşekkürler ^^

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Duruma açıklık getirelim. Konu arşive alındıktan sonra küçük arkadaşımız çok değişti. Ben artık onun yaptığına inanıyorum. Ayrıca canyo bu forumdan gönderildi başka forumlara gitmen lazım seninde :)
Yaşın kaç başın kaç? Gelmişsin seni küçük yaşlarında 17 yaşındayım diye kandırdan @kod_adı na yandaşlık yapıyorsun. UnioCraft zaten full emek ve yardımsever bir sunucu ona laf etmeye gıdım hakkın yok. Eğer ki UnioCraft'a hala bir şey söyleyeceksen. Skype ekle Yiğit ile konuşma açalım sesli konuşalım :)[DOUBLEPOST=1410531367,1410531104][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar siz de fark ettiniz mi? Bu Kod_adı nın sunucusunu çökerttik ondan sonra hiç bitanesi konuma mesaj yazmadı. Ve bu mesaj yazanlar direkten kod_adı'nın üstüne gitti. Neden acaba? Bence sunucusunda bir şey veriyordu bu küçük vatandaş. Diyeceğim tek şey, yaptıklarını bir kenara bırakıyorum hackermert ama şu çocugun serverını kapattığın için teşekkürler ^^
Ben kimseyi savunmuyorum. Arkadaşımız gelip daha önce derdini anlattı ve bende inandım :) Daha sonra konu arşive alındıktan " rahatladıktan " sonra acaip bir değişim oluştu kendisinde :) Tekrar söylüyorum ben ne Kod Adını nede UnioCraft'ı savunmuyorum. Bir insan ne yapmış olsa bile sunucusuna DDoS ile atak yapıp çökertmek pek doğru bir şey değil bunuda kabullen lütfen :) Falineks senin oyuncunu çalmış olsa onadamı DDoS atıcaksın :D

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0

UnioCraft benim sunucum avatarlardan karıştırdın sanırım isimlere bak :) Eski mesajlarımdaki konuşma tarzım ile o arkadaşın konuşma tarzınıda karşılaştırabilirsin.
Hep karıştırılıyorum :(

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Ben kimseyi savunmuyorum. Arkadaşımız gelip daha önce derdini anlattı ve bende inandım :) Daha sonra konu arşive alındıktan " rahatladıktan " sonra acaip bir değişim oluştu kendisinde :) Tekrar söylüyorum ben ne Kod Adını nede UnioCraft'ı savunmuyorum. Bir insan ne yapmış olsa bile sunucusuna DDoS ile atak yapıp çökertmek pek doğru bir şey değil bunuda kabullen lütfen :) Falineks senin oyuncunu çalmış olsa onadamı DDoS atıcaksın :D
Falineks'e saygım var..

Falineks

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elbet, her sunucunun, %90 başına geldiği gibi, zamanı gelicek ve bazı şahıslar Falineks'e dayanamayıp, kıskanıp, DDoS veya çeşitli yollardan saldırı yapmayı deniyecekler. DDoS atmayı deneyen şahısları ; OVH'nin toplam boyutu 360Gbps olan FireWall'u, oyun içinden bot veya başka bir yönden saldırmayı deneyen şahıslarıda da Java Developer'larımızın kodladığı bazı sistemler karşılayıp, karşıladığı gibi geri çevirceğine emin olun :)

Not : Tarafımızca bu konu için atılan ilk ve tek mesajdır, amaç herhangi bir şekilde tahrik etmek veya kızdırmak değildir. Başka bir mesaj gönderilmeyecektir. Teşekkürler...

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O laf ne güzelmiş öyle :D bayıldım :D

PoligonTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu yeni gördüm.Rionbilişim neden kapanmış?