KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dedigim gibi //walls //set komutlarini birak gerekirse alinti yap guzel biseyler yapin bide sponsor almissiniz minecraft turke yakismiyo soyle seyler ben su anda builderım oc bozulmadan once serverlarda calistim ve su anda bulunan yapilari ben oyuna ilk basladigimda yapiyordum abartmiyorum

GG WP REPORT TEAM !
bu spawn set ile yapıldı walls asla kullanılmadı

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu anin fotosunu aldim ilk defa full :Dd nedense bu konusmadan sonra full cekiyor ve istedigi kadar full olsun oyuncularinin daha agizi sut koktugu icin bisey degismez

GG WP REPORT TEAM !
hahah istersen saat yarın 12:00 da servere gir bak ful mu değilmi

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
30 kisiyi doldurmak maharet degil

GG WP REPORT TEAM !

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ok 10 yasindaki playerlarinla iyi sanslar

GG WP REPORT TEAM !
BAK ŞİMDİ 1. SEN PCM BOZUK DİYE BİŞEY DEMDİN SAYIN abi SKYPE A GEL DEDİĞİMDE ZOR DEDİN KESİNLİKLE abiSİN VE SESİNDEN KORKUYOSUN 2 3.10 YAŞINDAKİLER OYUN OYNAYAMAZMI SERVERİMDE 22 YAŞINDA BİLE PLAYER VAR VİP VAR TAMAMMI SENİN GİBİ GERXEK GAYLARLA UĞRAŞAMAM EĞER KENDİNE FAZLA GÜVENİYOSAN GEL SKYPE SANA DERDİNİ İYİCE ANLAYIYIM BEN

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerizekali harbi mal bu bebe ya telefondan olmuyor diyorum anlamiyosun gerizekali sizdenmi korkacam gel ankara batikent gimsaya goruselim

GG WP REPORT TEAM !
TABİ TABİ bodrumda oturuyorum ama ankadarda oturan akrabam var yok hani illaha dayak yemek istiyosan feci döverler

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
TABİ TABİ bodrumda oturuyorum ama ankadarda oturan akrabam var yok hani illaha dayak yemek istiyosan feci döverler
Ben diyecegimi dedim ankaraya gelirsen at mesaj arkanda ne kadar adam varsa cagir senin onune ulku ocaklarini dizerim bir dahada konuya mesaj atmiyorum sakinlikle mesaj yazdim dinlemedin @SearchTR

GG WP REPORT TEAM !

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben diyecegimi dedim ankaraya gelirsen at mesaj arkanda ne kadar adam varsa cagir senin onune ulku ocaklarini dizerim bir dahada konuya mesaj atmiyorum sakinlikle mesaj yazdim dinlemedin @SearchTR

GG WP REPORT TEAM !
bak şimdi sen önğne kimi diziyosan diz ben karadenizliyim tamamı bi telefonla o ankarayı başına yıkarım sen skype ını ver ben seni eklerim sende pc in olduğunda bana söylersin eklersin

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ban yedim :( neyse sıkıntı yok

Ban yedim :( ve GG WP REPORT TEAM