KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak şimdi pinmg diye bir şey vardır feci ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, serverde lag olur ooyuncular serveri bırakır tabii ki oyuncular başka server gdider sonosmanlı çöker bunu bil
:D Anlamadığım kısım şu, tamam arkadaşın reklam yaparak konuyu kirletmesi yanlış ancak bize ping atıldı atanların ip adreslerini alıp mahkemeye verdik derken nasıl oluyorsa o kişinin serverine ping atmakla tehdit ediyorsun... Yazıların çelişkili yani. Onlar da senin ip adresini alıp mahkemeye versinler o zaman o mantık.[DOUBLEPOST=1410173846,1410110555][/DOUBLEPOST]Evet @furkansahin1 doğruyu söylediğim için cevap vermiyorsun...

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Anlamadığım kısım şu, tamam arkadaşın reklam yaparak konuyu kirletmesi yanlış ancak bize ping atıldı atanların ip adreslerini alıp mahkemeye verdik derken nasıl oluyorsa o kişinin serverine ping atmakla tehdit ediyorsun... Yazıların çelişkili yani. Onlar da senin ip adresini alıp mahkemeye versinler o zaman o mantık.[DOUBLEPOST=1410173846,1410110555][/DOUBLEPOST]Evet @furkansahin1 doğruyu söylediğim için cevap vermiyorsun...
Kavgayi alevlendirme lutfen arkadas hatasini kabul etmis ve susmus

PieDiePew

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim ip im gizli onlarınki açık sayın abi arkadaşım bu sözleri kendine sakla

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan konuşma IP adresin gizliyse bu sana suç işleme hakkı vermez. Ayrıca düzgün yazı yazmamanın F klavye kullanmanla alakası yok, ben de F klavye kullanıyorum fakat gayet güzel yazıyorum. -9 yaşındaki oyuncularınla iyi oyunlar, kreşe dönmüştür orası, tam senlik..

Son düzenleme:

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan konuşma IP adresin gizliyse bu sana suç işleme hakkı vermez. Ayrıa düzgün yazı yazmamanın F klavye kullanmanla alakası yok, ben de F klavye kullanıyorum fakat gayet güzel yazıyorum. -9 yaşındaki oyuncularınla iyi oyunlar, kreşe dönmüştür orası, tam senlik..
Oyuncusu dedigi 4 kisi girip baktim yok 32 kisiyiz yok 40 olduk yok denizin ortasinda ne var yok altin kolye hepsi yalan

PieDiePew

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuncusu dedigi 4 kisi girip baktim yok 32 kisiyiz yok 40 olduk yok denizin ortasinda ne var yok altin kolye hepsi yalan

PieDiePew
ban yemiş birisinin sölediği laflar sen gece girmişsindir saat 12 ve 13 arası gir veya 18 arası görürsün kaç kişi olduğunu

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ban yemiş birisinin sölediği laflar sen gece girmişsindir saat 12 ve 13 arası gir veya 18 arası görürsün kaç kişi olduğunu
Ban yemekle ne alakasi var 12 13 arasi anlarimda 18 arasi ne la ben zaten gec saatte girdim sabah 10da pc basina gecicek kadar bagimli degilim gece 12 1 arasi girdim

PieDiePew

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverine gece girilmemesi oyuncularının küçük yaşta olduğunun kanıtıdır.[DOUBLEPOST=1410380449,1410380341][/DOUBLEPOST]Serverine gece girilmemesi oyuncularının küçük yaşta olduğunun kanıtıdır. Benim oynadığım server 12-18 arası 50 kapasite full çekiyor, gece 12'de ise 25 kişi..

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverine gece girilmemesi oyuncularının küçük yaşta olduğunun kanıtıdır.[DOUBLEPOST=1410380449,1410380341][/DOUBLEPOST]Serverine gece girilmemesi oyuncularının küçük yaşta olduğunun kanıtıdır. Benim oynadığım server 12-18 arası 50 kapasite full çekiyor, gece 12'de ise 25 kişi..
severde şu an 25 kişi var

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Low la bu 1-2 kisi lapis kazdik neyin kafasini yasiyo bu

PieDiePew