Kaybetikden sonra anladım

DefenseGRID

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bikanlar Oynamasın O Zaman Kesin Çözüm İyi Forumlar

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Seni gaza getirecek birşeyler yapmalısın.Mesela oynarken, bir dupstep dinlemek gibi.

Garip fakat dupstep dinlerken aklıma hemen böyle, ne diyeyim;bir senaryo geliyor.10, 15 dakikalık.O senaryoyu film yapacağım diye hemen gaza geliyorum.Çekimlere başlıyoruz.İş başarıyla sonuçlansa, fakat yine YouTube'a yükleyemesemde oyundaki zevkim artıyor.Her geçen gün daha fazla oyun oynamak istiyorum

Enderaj

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seni gaza getirecek birşeyler yapmalısın.Mesela oynarken, bir dupstep dinlemek gibi.

Garip fakat dupstep dinlerken aklıma hemen böyle, ne diyeyim;bir senaryo geliyor.10, 15 dakikalık.O senaryoyu film yapacağım diye hemen gaza geliyorum.Çekimlere başlıyoruz.İş başarıyla sonuçlansa, fakat yine YouTube'a yükleyemesemde oyundaki zevkim artıyor.Her geçen gün daha fazla oyun oynamak istiyorum

En iyi çözümlerden biri dubstep veya podcast dinlemek mimarlık ve redstone becerisini geliştirmekte sıklımamak için bir yöntem.

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet İlk O creativeyi gördükten sonraki heves insanı bambaşka bir mutluluğa sokuyor ama oyunda uzman gibi bir şey oluyorsun Sıkıcı geliyor artık bana klasik survival sıkıcı olmasının nedeni yanlızlık oyundak yanlızlığı çok iyi yapmışlar oyunun amacıda o zaten "tek başına dünyada ne yaparsın" oyunda müzik sürekli devam etmiyor oda 1 kat daha baskı uyguluyor.

erromo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bıktım sadece advacure map oynıyom siz anca rapor edin bende seni ettim

ppanket

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence redstone la uğraşmalısın stresini alır.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler.. sıkılma olayının oyundan kaynaklı değilde oyunun çözmenin vermiş olduğu bıkkınlık hissi olduğunu biliyorsunuz değil mi ?
Aslında oyundan sıkılmıyorsunuz sadece bilmiyorken keşfetme hissi daha bir tatlı geliyordu oda bitince pek tadı kalmadı tabi herşeyi biliyorsunuz.. o hissi iyi bilirim
Yapmanız gereken iş basit .. pek fazla bulunmasada gerçekten çok güzel rpg türü serverler var özellikle birtane varkı çok güzel hala duruyormu bilmiyorum isim vermiyim reklam olmasın :D
Rpg türü serverlerde oynayınca bir hikaye üzerinden gidildiği için pek sıkılmada yaşamıyorsun birde öyle dene

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler.. sıkılma olayının oyundan kaynaklı değilde oyunun çözmenin vermiş olduğu bıkkınlık hissi olduğunu biliyorsunuz değil mi ?
Aslında oyundan sıkılmıyorsunuz sadece bilmiyorken keşfetme hissi daha bir tatlı geliyordu oda bitince pek tadı kalmadı tabi herşeyi biliyorsunuz.. o hissi iyi bilirim
Yapmanız gereken iş basit .. pek fazla bulunmasada gerçekten çok güzel rpg türü serverler var özellikle birtane varkı çok güzel hala duruyormu bilmiyorum isim vermiyim reklam olmasın :sırıtmak:
Rpg türü serverlerde oynayınca bir hikaye üzerinden gidildiği için pek sıkılmada yaşamıyorsun birde öyle dene
onlar düşük sw li bir rpg zevkinden başka bi şe zaten rpg dedinmi skyrim a girerim onda herşeyi hala öğrenemedim hikaye hakında artı map da gidemediğim yerler var

OKMartin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft İçin Bir Sürü Modlar Var Hepsini Bir Araya Getir Ve Oynamaya Başla Ne Yapacağını Şaşırır Kalırsın Daha Eğlenceli Olur Yeni Şeyler Keşfedersin

MetaVision

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Noobken Daha Proydum.Şimdi aklıma bir şey gelmiyor.Yeterse yeter diyorum ende gitcem diyorum bir ağac kesiyorum sıkılıyorum :kibirli:

RememberMe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverlara girip hungergames, skyblock, minez, hideandseek vb. oyna o zmn eğlenirsin