Kaybetikden sonra anladım

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç fark etinizmi mc ye ilk girince hiç bişeyi bilmediğiniz zaman oyun size bir tutku veriyodu
kesfetme duygusu o çok güzeldi düsünüyodum acaba başka neler bulcam diye pro oldukdan sonra
mc artık sıkıcı ve gereksiz gelmeye başladı siz de böyle düşünüyormusunuz

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle.Bu yüzden benim önerim tekkit/ftb gibi modpacklere yönelmeniz.Orada keşfetme duygunuz dahada yükselicektir.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Artık onlarda ilgimi çekmiyo .Minecraft'a bir süre ara verip derslere yoğunlaşıcam :sırıtmak:

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak oda güzel veya cube worlde başlayabilirsin.Güzel oyunmuş yeni pc gelince oynucam 100 lvl e kadar

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen ölmüşün bitmişin.Cube world nasıl sarmaz.En sonunda okey dicem.Oda güzel :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
banada aynı şey oldu :D mojang yrni oyun çıkarsın ve zevk gidince server kurmaya başlıyok :D

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunaldımmmmmm.Tekkitte sıkıcı geliyor yüklüyom 30 mod çok olursa yerel ağdan oynanmıyo rahatça :D Thaumcraft3 falan :D

DefenseGRID

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MC Den Zevk Almak Mi İstiyorsunuz Bunun İçin Yapman Gerekenler Var Ünlü Olabilmek İçin Ugraş Yanina Arkadaşını Al Skype ye Davet Et Video Çekin Parkour Maplar Yapin Ünlü Olmaya Çalışın Bunun İçin Cabalayin Sizin Sıkıntınız Yanlızlıktan Kaynaklanıyor Muhtelemen Siz Tek Başınıza MC Oynuyosunuz Benim 1 Arkadaşım Var Sabah Akşam Onla Konuşuyorum Ve Mc Oynuyoruz Video Çekiyoruz Gayet Zevkli Oluyor Sıkılmak İstemiyosanız Önceden Sevdiginiz İşi Yapin Mesela Kimi Plugin Editliyo Kimi Mimar Lik Yapiyor Kimi Youtube Kanalıy'la Ünlü Oluyor Kimi Mapper Yapıyor Anliyacaginiz Herkezin Bir Amaci Var Kendine Göre 1 Amaç Belirle :) Sevdigin İşi Sıkılmadan Yapcagına İnaniyorum :)

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne modlar ne yeni çıkan şeyler ilgi çekiçi degil hepsi sonuçda aynı minecraft yapısında yeniler

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
MC Den Zevk Almak Mi İstiyorsunuz Bunun İçin Yapman Gerekenler Var Ünlü Olabilmek İçin Ugraş Yanina Arkadaşını Al Skype ye Davet Et Video Çekin Parkour Maplar Yapin Ünlü Olmaya Çalışın Bunun İçin Cabalayin Sizin Sıkıntınız Yanlızlıktan Kaynaklanıyor Muhtelemen Siz Tek Başınıza MC Oynuyosunuz Benim 1 Arkadaşım Var Sabah Akşam Onla Konuşuyorum Ve Mc Oynuyoruz Video Çekiyoruz Gayet Zevkli Oluyor Sıkılmak İstemiyosanız Önceden Sevdiginiz İşi Yapin Mesela Kimi Plugin Editliyo Kimi Mimar Lik Yapiyor Kimi Youtube Kanalıy'la Ünlü Oluyor Kimi Mapper Yapıyor Anliyacaginiz Herkezin Bir Amaci Var Kendine Göre 1 Amaç Belirle :) Sevdigin İşi Sıkılmadan Yapcagına İnaniyorum :)

Senin gibi arkadaşımız olsa.Benim bi arkadaşım var bu yazımıda görür büyük ihtimal Lafa Gelince Ünlü olacak Mimar Takımı Kurucak Kanal açıcak.Sırf Çene sabah akşam :)

erromo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

hakaret