İŞTE HARİKA BİR MAPLA TEKRAR KARŞINIZDAYIM ..

KANALIMI VE VİDEOLARIMI BEĞENDİNİZMİ

• EVET

Kullanılan: 3 42.9%
  • HAYIR

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KÖTÜ YORUMLARINIZI KENDİNİZE SAKLAYINIZ BEĞENMEYENLER YAZMASINA GEREK YOK !!!

MİNECRAFT KALE SAVAŞLARI

SERVER ÖZELLİKLERİ :

OYUNUN İÇİNDE YAZAR VEYA VİDEONUN BAŞINDA OKUYABİLİRSİNİZ

KARAKTERLER :

ELF VE SAVAŞÇI

MİNECRAFT KANAL İNTRO'M

FAZLA UZATMADAN KALE SAVAŞLARI MAPININ TANITIM VİDEOSU :

MAP TAMAMEN BANA AİTTİR

BANA ÖZELLİKLERİ GÖSTERMESİ AÇISINDAN MAPIN VİDEOSUNU ÇEKERKEN BİRİNDEN YARDIM ALDIM

DEDİĞİM GİBİ BEĞENMEYENLER MUTLAKA OLUR AMA KÖTÜ YORUM YAPMASSANIZ SEVINIRIM

MAP İNDİRME LİNKİ : http://******/UdTI2

MİNECRAFT CAPS FACEBOOK SAYFAM : http://******/TbHvY

atakarakoc1996

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
iki kişilik olsaymış daha güzel olurmuş yine de eline sağlık :D

oğuzhan41tr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Televizyon sesi geliyor pnp map güzel olmus 2 kisi yapsaydin keske

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim forumda artık adam gibi map yapanlar benim eğitim serilerimden öğreniyor. Hepsi değil biliyorum ama artık benden öğrenip de yapan var. Aklına gelebilecek minecraftta her şeyi yapabiliyorum. Redstone, mcedit, command block, nbtedit... Daha ne istersin? Bak ne diyeceğim. Bu kadar güveniyorsan kendine buyur redstone savaşı yapalım? Sen bu kaleni yap 2 kişilik, ben de bir arena yapayım savaş arenası. Bunu video çekelim ve foruma koyalım en iyi kim karar versinler. Ne dersin?

ohooooo bu bi oyun kendını çok ciddiye alıyosun dediğim gibi boş zamanım yok boş işlerle uğraşamam lise 3 e gidiyorum sınavlara çalışmam lazım
gerçek hayat o istese herkes herşeyın en ıyısını yapabılır youtube komutbloklarıyla ilili mceditle ilgili 100000 video var ezberlemek en fazla 1 haftamı alır neyse uğraştırma benı tamam sen çok iyisin verdiğin derslerdende para al baride işe yararsın

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası Türklerin çok iyi build , mcedit bilgisi var.ama bu ve bunun gibi insanlar eleştriye açık değiller ve çok kötü map yapıyorlar.Böylelikle Türklerin yaptıkları yetenekli mapler yerine böyle tekrarlanmış mapler yapılınca bir yerden sonra insan bıkıyor.emeğe saygı kalmıyor.Atom bence çok haklı konuşmuş.Redstone savaşı yapın.********** in hızlı savaş mı ne öyle videoları vardı.Onun gibi yapın birtane.Mcedit filan yapın.Bende map yapamam.Bunu biliyorum bu yüzden yapmıyorum.Hatta Atom dan çok şey öğrendim ben.Senden öğrendim mi ? Hayır.Adamın map ini indirdim kurcaladım her tarafı komutları filan öğrendim çektiği videoları izledim build de yetenekliydim zaten.Ama map yapmıyorum çünkü benden çok daha iyileri var.[DOUBLEPOST=1377633464,1377633431][/DOUBLEPOST]
ohooooo bu bi oyun kendını çok ciddiye alıyosun dediğim gibi boş zamanım yok boş işlerle uğraşamam lise 3 e gidiyorum sınavlara çalışmam lazım
gerçek hayat o istese herkes herşeyın en ıyısını yapabılır youtube komutbloklarıyla ilili mceditle ilgili 100000 video var ezberlemek en fazla 1 haftamı alır neyse uğraştırma benı tamam sen çok iyisin verdiğin derslerdende para al baride işe yararsın

Türklerin düzgün bir anlatımla çektiği bir videoyu atsana sen ?

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası Türklerin çok iyi build , mcedit bilgisi var.ama bu ve bunun gibi insanlar eleştriye açık değiller ve çok kötü map yapıyorlar.Böylelikle Türklerin yaptıkları yetenekli mapler yerine böyle tekrarlanmış mapler yapılınca bir yerden sonra insan bıkıyor.emeğe saygı kalmıyor.Atom bence çok haklı konuşmuş.Redstone savaşı yapın.********** in hızlı savaş mı ne öyle videoları vardı.Onun gibi yapın birtane.Mcedit filan yapın.Bende map yapamam.Bunu biliyorum bu yüzden yapmıyorum.Hatta Atom dan çok şey öğrendim ben.Senden öğrendim mi ? Hayır.Adamın map ini indirdim kurcaladım her tarafı komutları filan öğrendim çektiği videoları izledim build de yetenekliydim zaten.Ama map yapmıyorum çünkü benden çok daha iyileri var.[DOUBLEPOST=1377633464,1377633431][/DOUBLEPOST]

Türklerin düzgün bir anlatımla çektiği bir videoyu atsana sen ?

iyi hoş da yabancılar işssiz adamlar youtubedan para kazanıyo uğraşıyo 1 ay mapla youtube a atıyo 1milyon izlenme oluyo kaldırıyo 2000 tlyi bende para kazanmak istesem çok sağlam maplar yaparım dediğim gibi ustalık mceditle olmaz el emeğiyle olur