İŞTE HARİKA BİR MAPLA TEKRAR KARŞINIZDAYIM ..

KANALIMI VE VİDEOLARIMI BEĞENDİNİZMİ

• EVET

Kullanılan: 3 42.9%
  • HAYIR

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok sağlam bir map yap.Sana originden bir oyun verecem.Key olarak.Mapa 3000 kişi filan baksın.Vermezzem ..

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eheheh yaz tatilinde sınavlar güzel bahane :) Neyse ya tutmayayım ben seni, hadi öptüm :) (Ha ayrıca farkımızda şu; sen videolardan ezberliyorsun, ben ise deneyerek buluyorum :))

bu arada ön yargıların çok hoş sınıfta kalmış bi insan olamaz yanı demi eylülde sınavları bekleyen bi insan olamaz demi bu ön yargılarınız yüzünden bazı insanları suçlayabiliryorsunuz bu arada videoları izlemeden yapıyorum deneyerek deme gülünç oluyorsun

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çünkü deneyerek yapıyorum. Aklıma bir şey geliyor, hemen bunu nasıl yapabilirim diye düşünüyorum ve gerekli komutları ve devreleri kurarak yapıyorum. Herkes bir yerden izlemek mi zorunda? Bu devreler-komutlar hakkında ilk videoyu çeken adam nasıl çekti? Herkes bir yerlerden bakarak yapmıyor üzgünüm. Aksine, bakmadan da süper şeyler yapılabiliyor. Neyse çok tutmayayım seni. ÇOK İŞİN VAR NE DE OLSA.

hadi kaybolun allahsen işiniz gücünüz yokmu benım mapıma laf atmaya kalkıyorsunuz ne zaman map atsam böyle tipler gelıyo berbaet felan ulen çekemiyosun yazma kıskançlık yapma başkalarınada değer ver onunda hakkı var demı bende burda uğraşıyorum ya

Crack-Star

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu tartışmayı özelden yapsaydınız konu kirlenmezdi bizde mapine bakardık

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaş şu an benı çekemıyo o kadar kıskanıyokı ankettekı 1 hayır ı o verdiğine adım gibi eminim :)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben ne demişim ? ''Map yapacağıma hem iyi hem kötü eleştri yaparak kendimi geliştiririm.''

Ben dedim bunu he yanlışlık olmasın.

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
git yap çekememezlik bu zaten bi kerede senın gibiler tebrık etmezkı tebrık ederım güzel map ama çok güzel değil daha fazla uğraş demek gibi mesela konuma bi mesaj daha yazma

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya tamam sus uzatma artık zaten benım yaşlarımda biri olsan ergen ergen konuşmazdın çoluk çocukla uğraşıyoz ya minecraftı *** yapıyolar

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir konu açarken eleştiriyede açık olmalısın, haritaya gelirseksde bir yapı fiyaskosu gerçekleri apaçık söylüyorum berbat olmuş sadece sen harika olarak görüyorsun anca egonu tatmin edersin.

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir konu açarken eleştiriyede açık olmalısın, haritaya gelirseksde bir yapı fiyaskosu gerçekleri apaçık söylüyorum berbat olmuş sadece sen harika olarak görüyorsun anca egonu tatmin edersin.

ulan sizde minecrafttan anlıyorum diyosunuz ya biz inciciyiz diyen 12 yaşında abiler çıkar sizin arkanızdan küfür etmıycem bundan sonra ne yorum atarsanız atın MAP MÜKEMMEL O KADAR

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ergen? 10.sınıfa geçtim. Evet belki benden 1 yaş büyüksün ama beyin yaşı olarak benden çook daha küçüksün. Off Tario76 biz bile övünmüyoruz adama bak :'(

Özgüveni baya iyi arkadaşin her yaptiğini çok iyi olarak görüyor ^^

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
ulan sizde minecrafttan anlıyorum diyosunuz ya biz inciciyiz diyen 12 yaşında abiler çıkar sizin arkanızdan küfür etmıycem bundan sonra ne yorum atarsanız atın MAP MÜKEMMEL O KADAR

Dostum forumda medieval yapılar yapan çok az insanlardan biriyim birisini eleştirirken ilk önce kim olduğunu bilmelisin, daha küpsanatına girmemişsin.

Hastronot09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Şekil Yazayımda Anla
  • Arkadaşlar Kötü yorum atmamış
  • Eleştiriye Açık Degilsin nasil desem Kötüyse Neden kötü falan diyebilirdin
  • Hem Oylamalarıda Özgürce Yazabilirdin
  • AtomTR Tamamen Haklı Arkandayııııızzz :sırıtmak:

Benden 1 yaş büyüksün diye kendini bir şey mi zannediyorsun? Yav he canım evet. Hadi öptüm.. Annen sana masal okusun unutma ha uyuyamazsın sonra :)

ulan sizin gibi beyinsizleri anlamıyorum sokakta görsem götünüz üçbuçuk atar burda artistlik yapıyosunu yapmayın

gidin 2-3 kız idare ettirin sevgılı yapın bunlar boş işler kafa dinliyeğınız zaman girersiniz bak tavsiye ediyorum

şimdi ikinizde diyeceksınız kı benım çevrem geniş sevgilim var felan olmadıgını ikimizde biliyoruz kendını kandırma hadı git youtube da kız tavlama tenkiklerine bak

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Konudaki yorumların hepsini okuyamadım affola
Ancak arkadaşın videosuna baktım eleştiri yapacaktım ki arkadaşın dik kafalı yorumlarına baktım benim işim burda değil youtube'da olacak çünki artık burada yasaklı yazdıklarımı göremez (en azından kısa bir süre)