İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir cevap ile emeğe saygısızlık mı olur ? Konuyu mu engelliyor saldırı mı yapıyor ? Tartışmayı canlandırmaya çalışmayın.

Tartışma çıkarmak istemiyorum fakat gerçekten bunu söylemem gerek , sence imzalarında aynı serverin ip sini taşıyan insanların 5 dakika içinde aynı yorumu atmaları saldırı değilmi ? .

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir şarkı olmuş osman abi ne ara kayıt oldu bu foruma hiç farketmedim :s

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tartışma çıkarmak istemiyorum fakat gerçekten bunu söylemem gerek , sence imzalarında aynı serverin ip sini taşıyan insanların 5 dakika içinde aynı yorumu atmaları saldırı değilmi ? .

Yahu tartışma başlatmaktan cezalarını aldılar siz rapor etmek yerine neden işi büyütüyorsunuz. Bir yorum alt üstü.

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşlar neden tartışma başlatıyorsunuz ki ? Adam beğenmediyse sert çıkmaya ne gerek var ? İğrenç kelimesi de ağır kaçar biraz tabi onu da söylememek lazım, daha tatlı bi dille de fikrinizi söyleyebilirsiniz mesela daha iyi olabilir, çalışırsanız daha iyi şeyler başarabilirsiniz gibi... Tabi söz meclisten dışarı kimse üstüne alınmasın tamamen genelleme yaptım...

SirJoan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sözler çok slow olmuş. Daha canlı şeylerde istiyoruz! :)

roserco2333

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
telefonda biri beni aradi mi bu caliyor artik o kadarki güzel kardesim hll olsun devamini bekleriz