İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Ehiliem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elinize agziniza saglik, sarki biraz daha karamsar bir yolda ilerlemis fazla enerji aciga cikmadi ^^ Sesinize dikkat ettigimde tize yaklastikca zorlanmalar farkettim sanirim oda gencligin verdigi bir handikap ^^ Muzigi biraz daha hard rock tarzina yaklastirip gami F pentatonik minor olarak belirleyip arada blues gecis notalarini kullanirsaniz kanaatimce daha iyi olur bu sekilde vokali fazla yormayip enstrumentale agirlik verebilirsiniz. Sondaki gitar solosuda pek enerjik degildi, enerjik kismi oraya dokebilirdiniz cok hizli olmasina luzum yok ufak inis cikislar bir oktavlik tappingler isinizi gorurdu ama yinede emek var guzel olmus tekrar elinize saglik devamini bekliyoruz ^^

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elinize agziniza saglik, sarki biraz daha karamsar bir yolda ilerlemis fazla enerji aciga cikmadi ^^ Sesinize dikkat ettigimde tize yaklastikca zorlanmalar farkettim sanirim oda gencligin verdigi bir handikap ^^ Muzigi biraz daha hard rock tarzina yaklastirip gami F pentatonik minor olarak belirleyip arada blues gecis notalarini kullanirsaniz kanaatimce daha iyi olur bu sekilde vokali fazla yormayip enstrumentale agirlik verebilirsiniz. Sondaki gitar solosuda pek enerjik degildi, enerjik kismi oraya dokebilirdiniz cok hizli olmasina luzum yok ufak inis cikislar bir oktavlik tappingler isinizi gorurdu ama yinede emek var guzel olmus tekrar elinize saglik devamini bekliyoruz ^^
Aynen:saçma:

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel Olmuş[DOUBLEPOST=1375947542,1375947335][/DOUBLEPOST]:)'yı Unuttuk :D

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Tepkim amin oldu :D , yinede çok sağol bu kadar yazarken bize destek için emek vermişsin :o Hayran kaldım teşekkür ederimm

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bilgisayarıma Bile İndirdim Olm Naptınız Siz :D

Agining_MC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok güzel olmuş minecraft hakkında şarkı yazmak mükemmel bir şey !

Relaxion17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Helal olsun çok güzel olmuş :) Yeni şarkılar gelecek mi ?

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık :alkış: